Inimesed

KÜÜNILISUSE TIPP? Juutuuber valetas, et ta pruut sai surma 

Toimetas Triin Tael, 30. jaanuar 2020 11:00
Foto: YouTube'i kuvatõmmis
Kanada sotsiaalmeediatäht Jason Ethier jäi Ilta-Sanomate teatel vahele äärmiselt küünilise valega: juutuuber väitis, et tema sõbratar sai autoõnnetuses surma.

YouTube'is üle 5,4 miljoni fänni kogunud Ethier avaldas video Alexia Marano väidetavast hukkumispaigast. "Tema unistuseks oli saada miljon jälgijat ... Oleme sellele nii-nii lähedal," valas juutuuber klipis pisaraid.

ImJayStationi nime all tegutsevale Ethierile avaldati kommentaarides kaastunnet, kuid mõned fännid seadsid tema jutu pruudi surmast kahtluse alla. Asja lähemalt uurides selgus, et Toronto politseil pole Alexia Marano liiklusõnnetusest vähimatki infot.

Nüüd avaldas Jason uue video, kus tunnistas, et oli valetanud. Pruut on elus - nad lihtsalt tahtsid oma ühisele YouTube'i kanalile "Dream Team" rohkem vaatajaid saada.

"Armusin tüdrukusse ja tahtsin teda YouTube'is kuulsaks teha," seletas Ethier. Ent kui Alexia ema-isa skandaalset videot nägid ja politseisse teatada ähvardasid, eemaldas Ethier klipi. Ta kurdab, et tema ja neiu suhted on jahenenud. "Ta jättis mind ilma hoiatamata maha ja üritas mu elu ära rikkuda," klaarib juutuuber ekspruudiga arveid.

Samal teemal

23.01.2020
Eesti vanim juutuuber! 76aastane kokandushuviline Arvo kurdab: maapoodides on toiduvalik väga vilets!
16.01.2020
Basseini kuivatamiseks 100 000 rulli köögipaberit kasutanud juutuuber saab nahutada
05.01.2020
Viis kuud tagasi naitunud YouTube'i tähed on juba lahus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee