Inimesed

Kas see võib olla prints Charlesi ja Camilla salalaps? (2)

Triin Tael, 30. jaanuar 2020 00:01
EI KOMMENTEERI: Briti kõmuleht Daily Mirror palus prints Charlesilt ja tema teiselt abikaasalt Camillalt Dorante-Day väidete asjus kommentaari, kuid kuningakoda ei nõustunud seda andma. Foto: Imago Pictures / Scanpix

53aastane Austraalia insener on alustanud kohtulahingut prints Charlesi (71) vastu, tõestamaks, et ta on Briti troonipärija esmasündinu. „Mu vanaema, kes töötas kuninganna alluvuses, ütles mulle korduvalt otsesõnu, et ma olen Camilla ja Charlesi poeg,“ kuulutab Simon Charles Dorante-Day. 

1966. aastal sündinud Dorante-Day on juba ammu väitnud, et on Elizabeth II vanima poja ja tolle praeguse abikaasa Camilla (72) salalaps. Nüüd on Austraalia insener oma väite tõestamiseks kohtusse pöördunud. Kaalul on väga palju: Walesi printsi esmasündinuna oleks Dorante-Day ju Briti troonipärimisjärjekorras isa järel teisel kohal!

Senise versiooni järgi tutvus Briti troonipärija Charles Camilla Rosemary Shandiga 1971. aasta suvel. Neid tutvustati teineteisele Windsori lossi juures polovõistlusel, kuid kuningakoja õnnistusel valminud elulooraamatus „The Prince of Wales“ (1994) kirjutatakse, et Charlesi ja Camilla viis kokku nende ühine sõber, Tšiili suursaadiku tütar Lucia Santa Cruz. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.04.2020
Uue dokfilmi teatel üritas printsess Diana neli korda enesetappu
02.03.2020
Prints Charlesi abikaasa Camilla eksmehel on koroonaviirus
30.11.2019
Prints Charlesi sõnul on tema isa tervislik seisund paranenud
09.10.2019
Prints Charles langes pöörase kunstipettuse ohvriks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee