Inimesed

TEENETEMÄRK 2020 | Viive Noor: „Selline tunnustus tuli nagu välk selgest taevast.“ 

Jaanus Kulli, 28. jaanuar 2020 11:38
Illustraator Viive NoorFoto: Robin Roots
„Ma olen täiesti šokis, sest see on nii ootamatu. Niisugused asjad ei saa normaalses elus lihtsalt juhtuda,“ ütleb illustraator ja graafik Viive Noor, kes pälvis presidendilt Valgetähe V klassi teenetemärgi.

„See on nii jabur, et mina…. ma pole kunagi sellisel tasandil mõelnud. Tunnistan, ma pole kunagi isegi vabariigi aastapäeva paraade ja vastuvõtte vaadanud. See on teine elu. Samas on muidugi nii armas, kui sinu tegemisi tähele pannakse ja sind tunnustatakse," ütleb Noor.

„Kuigi ma ei tee ju midagi tunnustuse nimel. Aga see tunnistus – see on ikka tõesti eriline. Sa mõtle, kui palju on Eestis inimesi, kes teevad oma tööd ja teevad seda fantastiliselt hästi ega mõtle tunnustuse peale. Ma olen sõnatu otseses mõttes. Tõesõna, see on nagu välk selgest taevast. Ma ei suuda seda ikka veel uskuda ja päriselt võtta,“ on illustraator sellisest tunnustusest sõna otseses mõttes rabatud.

Samal teemal

21.02.2020
GALERII | President Kaljulaid teenetemärkide üleandmisel: tänamine ja kaasteeliste tunnustamine on tähtsam kui kunagi varem
28.01.2020
TEENETEMÄRK 2020 | Lõunapooluse vallutaja Tanel Tuuleveski: „Seiklused on mulle alati huvi pakkunud.“
28.01.2020
TEENETEMÄRK 2020 | Harry Kõrvits: arvasin, et sõbrad teevad nalja, kui nad mind õnnitlesid!
28.01.2020
TEENETEMÄRK 2020 | Riik tunnustab 114 inimest, kes on muutnud Eesti elu paremaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee