Inimesed

Leinalooriga Grammy-õhtul tegi ajalugu 18aastane Billie Eilish 

Triin Tael, 28. jaanuar 2020, 00:01
AJALOOLINE SÜLETÄIS AUHINDU: Billie Eilish on esimene naisartist, kes on pälvinud korraga aasta salvestise, aasta albumi, aasta laulu ja parima uue artisti Grammy. Foto: AFP/Scanpix
Pühapäeval kirjutas Billie Eilish end Grammyde jagamisel ajalukku, kui võitis kõigi aegade noorima sooloartistina aasta albumi auhinna ja pälvis veel kolm tähtsamat Grammyt: aasta salvestise, aasta laulu ja parima uue artisti kategoorias. Ühtlasi viis 18aastane lauljanna koju parima popvokaalalbumi auhinna.

Õhtujuht Alicia Keys alustas pühapäevaõhtust Grammyde jagamist liigutava järelehüüdega korvpallilegend Kobe Bryantile, kes hukkus koos oma 13aastase tütrega helikopteriõnnetuses. „Täna kaotasid Los Angeles, Ameerika ja kogu maailm kangelase,“ nentis lauljanna Bryanti meeskonna Los Angeles Lakersi koduna tuntud Staples Centeri saalis. „Oleme murtud südametega samas majas, mille Kobe ehitas.“ Alicia palus, et publik mõtleks hetke Kobe, Gianna ja teiste hukkunute ning nende lähedaste peale. Soulitäht alustas surmvaikses saalis Boys II Meni hingematvalt kaunist pala „It's So Hard to Say Goodbye to Yesterday“ („Nii raske on eilsega hüvasti jätta“). Mõne viivu pärast liitusid temaga vokaaltrio liikmed. „Me armastame sind, Kobe!“ sõnas Alicia lõpetuseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. jaanuar 2020, 10:56
GALERII | Grammyde punasel vaibal üllatasid staarid väga julgete rõivavalikutega!
14. jaanuar 2020, 21:37
Järgmise James Bondi filmi tunnuslaulule annab hääle Billie Eilish
7. jaanuar 2020, 15:46
Jaagup Tuisu mänedžer tõrjub plagiaadikahtlust: Billie Eilishi teadlikku kopeerimist ei olnud!
21. november 2019, 10:51
Grammy nominatsioonid: Tayloril on põhjust nutta, Billie’l tralli lüüa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee