Birgit SarrapFoto: Erakogu
Toimetas Katharina Toomemets 27. jaanuar 2020 15:01
Lauljatar Birgit Sarrap on valmis saanud uue muusikavideo, kus näeb lund! Et Eestis sellist ilmaimet käesoleval talvel näha pole olnud, on ilmselge, et video pole üles võetud kodumaal.

"Kui minu viimased kolm videot on olnud mõnusalt suvised, siis nüüd sündis video mõte tänu suurele lumeigatsusele. Läksime seda lund oma armsate inimestega taga otsima ja õnnestus ka leida… see kõik nägi niivõrd maaliline välja, et tekkis kohapeal soov ka video salvestada," ütleb Birgit saadetud pressiteate vahendusel.

"Kuna päris professionaalset videotiimi kaasas polnud, siis näeb selles ka nii-öelda kaadritagust ja “koduvideolikku" materjali minu tegemistest ja toredast ajast selles imekaunis kohas. Igaüks saab juba ise ära arvata, kus video filmitud on," räägib video filmimisest Birgit ise. Arvestades seda, et videos on näha põhjapõtru, võib arvata, et see on filmitud Lapimaal, kus ta perega mõnd aega tagasi ka puhkamas käis. 

Singel "Sinuga" on Birgiti kauaaegse kitarristi Peter Põderi sulest, kellega koos alustati popmuusikuteed juba 11aastasena lasteansamblis "Kreeker Kids". Peter on Birgiti kitarristiks jäänud tänaseni. Singel on pärit Birgiti viimaselt albumilt "V".