Inimesed

Selena Gomez süüdistab oma ekskallimat Bieberit vaimses vägivallas 

Toimetas Triin Tael, 27. jaanuar 2020 13:50
Selena Gomez ja Justin Bieber 2011. aasta novembris Ameerika muusikaauhindade jagamisel. Foto: AP/Scanpix
Selena Gomez lõhkas pühapäevases intervjuus pommi, öeldes, et oli Justin Bieberiga kurameerides vaimse vägivalla ohver.

"Ma tõesti tunnen, et olin [selle suhte ajal] teatud vägivalla ohver," ütles 27aastane laulja ja näitleja NPRi intervjuus. Kui intervjueerija palus täpsustust, kas tegu oli vaimse vägivallaga, vastas Selena jaatavalt. "Hakkasin sellest alles täiskasvanuna aru saama."

Samal teemal

Lauljatar kinnitas kuuldusi, et tema uus pala "Lose You To Love Me" räägib tema ja Bieberi toksilisest suhtest. "Sa tõotasid mulle maad ja ilmad kokku ja ma jäin seda uskuma. Seadsin sind esikohale ja see meeldis sulle väga," laulab Gomez. Ühes värsis paneb minategelane oma kallimale süüks, et "vahetasid meid kahe kuuga välja, nagu oleks see kerge". "Mulle tundus, et olin selle ära teeninud."

Enda ja Bieberi armusuhte kohta lisas Selena intervjuus: "See oli väga raske ja mul on hea meel, et see läbi on." Lauljatar ütles, et ei kavatse oma hingetraumast kindlasti mitte elu lõpuni pajatama jääda. "Aga võin uhkusega öelda, et ma pole end eales nii tugevana tundnud kui praegu."

Endised lapstähed käisid vaheaegadega 2011–2018. Pärast Selenast lahkuminekut ilmus Justin peatselt seltskonda modell Hailey Baldwiniga ning abiellus temaga õige pea.

Mullusügiseses pikas ja avameelses Instagrami postituses rääkis Bieber, et pruukis vanasti kangeid narkootikume, kuritarvitas kõiki oma suhteid ja ilmutas naiste vastu lugupidamatust. Selle kõige põhjuseks pidas Justin lapsstaariminevikku. 

Samal teemal

10.04.2020
Selena Gomez ostis traagiliselt surnud rokkari kunagise kodumaja
05.04.2020
Selena Gomez paljastas, et ta kannatab psüühikahäire all
09.02.2020
Justin Bieberil ja tema naisel on voodis üks kindel reegel
08.02.2020
Selena Gomez on veendunud, et Instagram mõjub noortele hävituslikult