Inimesed

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist

„PUUDUTA MIND“ 116. SAADE | Nõid Alisa õpib kunstiakadeemias ja maalib iseenda verega (23)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 31. jaanuar 2020, 01:00
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on telesaate "Eesti selgeltnägijate tuleproov" 2017 võitja Alisa Verde. Müstiliste võimetega naine lõi enda sooritustega nii saatemeeskonna, kui ka televaatajad pahviks. 

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

 

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

Alisa VerdeFoto: Teet Malsroos

Samal teemal

Ennast nimetab Alisa kirglikuks kassisõbraks ja taimetoitlaseks, kes armastab kaartide järgi ennustada. 

Alisa proovis peale selgeltnägijate saadet pääseda meditsiinikooli, kuid kahjuks jäi see teekond katki. "Õeks oleksin saanud, aga mina tahtsin farmatseudiks. Selleks ei jätkunud kahjuks piisavalt punkte. Sama lugu juhtus ka Tartu Ülikooli arstiteaduskonda pürgimisega.  Proovisin sinna suisa kaks korda, sest teadus mulle meeldib. Seekord oli teema matemaatikas, mis pole mul eriti kiita. Vastu mind sinna ei võetud."

"Armastan meditsiini, anatoomiat ja psühhiaatriat. Need on tõsiseltvõetavad. See on ju selge, et ühtegi rasket haigust ei saa mõtte või kivikestega välja ravida. Ainult siis, kui inimene vajab platseebot, võib see aidata, mõne kerge kõrvalekalde puhul. Mina ei hakka inimestele valetama. Haiged saadan alati perearsti või psühhiaatri juurde."

"Mina annan inimestele eelkõige psühhiaatrilist nõustamist. Olen suurepärane inimeste tundja. Paljud haigused algavad meil peast. Mõtlemisest. Horoskoopidesse ei usu ma absoluutselt! Ma ei tea ka millisel looma-aastal ma Hiina horoskoobi järgi sündinud olen. Tean, et meil algas Roti aasta, aga mida see meile tuua võib, ei hakka ma kokku luuletama. Usun kaartidesse. Ka tarot kaartidesse. Aga ka nende kasutamine tuleb endale põhjalikult selgeks teha enne, kui nende pealt ennustama hakkad."

"Puuduta mind" - SIRJE PRESNAL, ALISA VERDE, ANU SAAGIM Foto: Teet Malsroos

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee