Inimesed

Silvia Ilves plaanis rindu suurendada: kui arst teatas, et lõikus jääb ära, hakkasin kergendusest nutma (5)

Katharina Toomemets, 26. jaanuar 2020 12:14
Silvia IlvesFoto: Ruta Badina

Tšellist Silvia Ilves plaanis kaks nädalat tagasi rindu suurendada, kuid arst tühistas operatsiooni. „Lahkusin kabinetist kergenduspisarates. Hetkel mõtlen tänutundega, et arstil mõistus peas oli,“ tunnistab muusik. 

Nelja poja ema Silvia paljastab, et pidi 13. jaanuaril minema rindade suurendamise lõikusele, mida oli plaaninud juba terve aasta. „Arvasin, et olen julge naine, kes ei karda midagi, mis puutub enese heaolusse, kuid hämmastusin iseendas.“ Silvia rääkis naistega, kes on selle operatsiooni läbi teinud, ja sai neilt kinnitust, et tegu on elu parima otsusega – see toob naise ellu imelise muudatuse ja tagab enesekindluse naisena. „See ja teadmine, et mind opereerib oma ala üks hinnatuim kirurg, peletas hirmu lõikusega seotu ees eemale. Küsitletud sai ka hulgaliselt meessõpru, kes üllatasid arvamusega lõikus ära jätta. Loosungit „Naturaalsus on hinnas!“ räägivad kõik, ent ikkagi puhkab silm – isegi meil, naistel – ülakehakumeruste peal, olgu viimased naturaalsed või silikooni täis,“ kirjutab Silvia Instagrami postituses.  

Silvia otsustas operatsiooni ette võtta, et muretult kanda avara dekolteega rõivaid ja teha enda jaoks uus algus. „Korraldasin pillimängust puhkuse ja ka lastega kõik nii, nagu vaja, et lõikus ja taastumine toimuda saaks. Korra sai veel ümber mõeldud, tekkis hetkeline krahh, kuid see kadus ja olin taas oma otsuses kindel,“ kirjutab ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.06.2020
Silvia Ilves: kui tekib aeg iseendale, tekib ka kiusatus armastuse järele
31.03.2020
FOTO | Silvia Ilves heitis riided seljast: paljastust hindab igaüks oma vaatevinkilist
26.03.2020
PILK PEALE! Õhtulehe Instagramis jagab oma päevategemisi tšellist Silvia Ilves
05.03.2020
Ühise plaadi üllitanud Paul Neitsov ja Silvia Ilves: meie suhe ei olnud promotrikk!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee