Müstika

Vaata, mida suur rotiaasta horoskoop sulle lubab!

SUUR HIINA HOROSKOOP: kellele toob valge metallroti aasta raha, kellele vapustavat armuõnne? (7)

Triin Tael, 25. jaanuar 2020 00:01
Foto: Tierfotoagentur / Alamy

Laupäeval haarab võimu Hiina horoskoobi esimene märk rott – kaval, ettevõtlik ja kiire loom, kes saab peaaegu alati oma tahtmise. Millise tooni annab tulevale aastale aga asjaolu, et tegu on valge metallrotiga?

Legendi järgi sai rott Hiina sodiaagi esikohamärgiks pettusega. Taevane valitseja Nefriitkeiser kutsus loomad võidujooksule. Sodiaagimärkideks pidi ta kuulutama 12 kiireimat. Rott mõistis, et härg on temast kiirem, kuid tuli nutikale mõttele: ta palus härjalt küüti ja lubas vastutasuks talle laulda. Härg tormas võidukalt finiši poole, rott turjal, ent viimasel hetkel tegi näriline hüppe ja sai esimeseks. Nii pääses ta sodiaagis esikohale. 

Pole kahtlust, et rotid on äärmiselt nutikad, ettevõtlikud ja vilkad loomad. Rotiaasta sümboliseerib aga ühtlasi uut päeva, päikesetõusu ja varahommikust mõnusat tunnet, et kõik on alles ees ja võimalik, vahendab veebikülg Forever Conscious. Isegi kui sa ei armasta oma tööd või tahaksid kangesti edasi põõnata, võta Hiina uuel aastal nõuks veeta hommik tänutundes. Nii tuleb sul edukas aasta. Rotiaasta on õnnistus ka neile, kes otsivad uut tööd või armastust. Ambitsioonikas ja tark rott toetab meid meie otsinguis ja püüdlustes ning annab loa lausa pea ees tundmatusse vette hüpata. Nii on suur lootus ka rikastuda. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.01.2020
Nõid Nastja: „Rotiaastal valitseb meid hea, valge energia. Must ja negatiivne saab tagasilöögi!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee