Inimesed

TÄIELIK SEGAPUDER! Siret Kotka: Martin saadab mulle endiselt armastuskirju. Repinski: lahutasin Siretist, sest tal oli kõrvalsuhe (23)

Kroonika | Jaanika Vilipo, Katharina Toomemets, 24. jaanuar 2020, 17:07
Siret ja MartinFoto: Teet Malsroos

Mõned päevad tagasi kirjutas Õhtuleht, et Martin Repinski lasi Jõhvi kesklinna paigaldada suure plakati, millel avaldab armastust oma kallimale Jekaterina Vassiljevale. "Kui ma inimest tõesti armastan, siis miks mitte?" ütles Martin Õhtulehele. Kroonika kirjutab aga, et Martin saatvat hoopis oma eksnaisele Siret Kotkale endiselt armastuskirju. Segane värk! Reedel vastas Martin sotsiaalmeediapostituses omapoolse versiooniga, süüdistades, et hoopis Siret on nende suhte ajal jätkanud varasemat lõpetamata suhet. 

"Ma väga armastan Sind ja Morganit. Nüüd olen Katja juurest lahkunud, kõik asjad on mul autos," kirjutas Martin päev pärast tema ja Sireti abielulahutuse jõustumist Siretile saadetud e-kirjas, mille naine ajakirjale avaldamiseks andis (Sireti ja Martini lahutus jõustus 16. jaanuaril - toim). 

"Alates kevadest ei ole möödunud praktiliselt nädalat, kus Martin poleks käinud mu ust kraapimas, et tahab tagasi tulla," ütleb Siret Kroonikale. "Olen kannatanud Martini vaimse terrori all kevadest saadik ja enam ei jaksa."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

4. august 2020, 08:33
KLÕPSUD | Martin Repinski ja Jekaterina Vassiljeva puhkavad Itaalias
22. juuni 2020, 09:39
FOTO | Siret Kotka jagab bikiinipilti ja paljastab, et seljatas ühe oma suurima hirmu
18. mai 2020, 15:56
Siret Kotka lahutusest: käisin metsas röökimas
7. mai 2020, 15:45
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Martin Repinski ja tema kaunis kaasa unistavad ühisest muusikukarjäärist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee