Seidi VoogreFoto: Tiina Kõrtsini
Ohtuleht.ee 22. jaanuar 2020 21:39
"Rannamajast" tuntud Seidi Voogre rääkis juba sügisel, et tahaks juutuuberiks hakata. Nüüd on väljas neiu esimene video, kus ta tutvustab oma igapäevast meigirutiini.

Seidi sõnab videos, et meigib ennast isegi siis, kui ta välja ei lähe. "Ma lihtsalt tahan ilus olla, see annab mulle endale motivatsiooni kodus asju teha, näiteks koristada. Mida sa ikka kodus teed - koristad, loed, õpid."

"Olen ülikaua mõelnud Youtube'i videoid teha, aga siis mõtlen, et kes ma olen, keda huvitab, milline ma olen. Samas teen seda enda jaoks, et enda elu dokumenteerida ja ka teistega midagi jagada, midagi mul ikka on öelda. Ma ei ütle, et mul midagi tarka on öelda, aga mul on alati enda arvamus," räägib Seidi.

Video lõpus palub neiu ka vaatajatelt soovitusi, mida ta järgmistes videotes teha võiks.

Samal teemal

Kommentaarid  (23)

Live bei ... 23. jaanuar 2020 11:04
Kuidas ma..... . Täpselt nii nagu kõik teisedki . Ei midagi uut siin päikese all .
Ülo 23. jaanuar 2020 10:59
Tädi kommentaaris --- "Ma lihtsalt tahan ilus olla" -- tuleb sõna "ilus" panna jutumärkidesse. Sest tädi arusaam ilust on vildakas. Tädi iseenest pole kole, aga meikimine teda küll ilusamaks nüüd ei tee. Meikimine on ikka prostitutsiooni-värk rohkem. Meikimine on signaal meestele, et tasu eest saab kebensit.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS