Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 25. jaanuar (2)

Astroloog Maria Angel , 24. jaanuar 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tegutse, et oma kodused asjad korralikult toimima saada. Juhul, kui sul on juba pikemat aega olnud plaan elukohta vahetada, võid nüüd leida sobiva koha.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Armusuhteis aset leidvad arengud on püsiva loomuga. Ära tee mõtlematuid käike, mine kindla peale välja. Kui sa kedagi armastad, tee kõik selleks, et temaga kontakti tihendada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sea endale kõrged eesmärgid ning tööta välja plaan nendeni jõudmiseks. Sul pole lootust kiirele edule, ent stabiilselt liikudes läheb asi pisitasa tõusvas joones.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Üksi tunned end ebakindla ja haavatavana. Hea tunde annab teadmine, et sul on kindel seljatagune – on inimesed, kes sinust aru saavad ja kellele ees ei pea nõrkushetki häbenema.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Saad oma tegevusvälja avardada või lausa uutele jahimaadele siirduda. Tead, mismoodi pead tegutsema, et tekkinud võimalused ära kasutada.

Neitsi
23. august – 22. september

Sa ei pruugi end väga hästi tunda. Jõudu on tavapärasest vähem, väsid kiiremini ja tujudki kipuvad heitlikud olema. Peamine on enese eest kenasti hoolitseda, tervist hoida.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Komistuskiviks võib saada liigne lobisemine – kipud oma plaanidest vara ja liiga paljudele inimestele rääkima. See ei aita heade mõtete teostumisele kaasa, pigem vastupidi.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tegemised sujuvad meeldivalt ja rahulikult. Liigud kindlal rajal mõõduka tempoga edasi. Sa ei pea ennast tõestama, sind aktsepteeritakse ja antakse vabad käed tegutsemisel.

Ambur
22. november – 21. detsember

Inimene, kellega sul on ühiseid kauneid mälestusi, tundub omane. Temaga taas lähedase kontakti saavutamine on märksa paeluvam kui uute tutvuste otsimine.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Oled kannatamatu, vahest lausa tormakas. Sul on kange tahtmine oma elu ümber korraldada, vabaneda vanast taagast, et uuele ja huvitavale ruumi teha.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Võib õnne olla nii rahaasjus kui ka armusuhete arendamisel. Ole aktiivne ja liigu inimeste hulgas, et võimalused ja õnnelikud juhused sind kindlasti üles leiaksid.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Uusi kohtumisi toob päev palju ning sul on juba kord selline iseloom, et oskad iga inimese juures midagi positiivset ja põnevat märgata, igaühega huvitava jututeema leida.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Veevalaja! Merkuuri ja Marsi sekstiiliga algab meeldivat tasakaalu toov ajajärk su elus. Sa tead, mida sa tahad ja tegutsed oma eesmärkide saavutamise nimel. väga võimalik, et tekib soov taas õppima minna, ennast täiendada või alustada uue eriala omandamist. Kui midagi juba otsustad, viid otsuse ka ellu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee