Tele

Mihkel Raud naaseb kevadhooajal TV3 eetrisse (52)

Televeeb, 22. jaanuar 2020 12:18
Mihkel RaudFoto: TV3
Mihkel Raud asub märtsist TV3 ekraanil juhtima debatisaadet „Tallinna kodanikud“. „Hea meel on korraliku ajakirjandusliku saate „Tallinna kodanikud“ lisandumise üle TV3 programmi ja loomulikult teeb rõõmu võimalus taas eetris näha saatejuht Mihkel Rauda,“ märkis TV3 tegevjuht Priit Leito.

„Tallinna kodanikud“ jõuab vaatajateni SA Tallinna Televisioon läbiviidud hangete tulemusel nagu ka uudistesaade „Tallinna uudised“. “Tallinna uudised” on telekanalite TV6 ja TV3 eetris alates 3. veebruarist. 4. märtsist jõuab TV3 eetrisse debatisaade “Tallinna kodanikud”, informeerib TV3 pressiteate vahendusel. 

„Juba veebruarist jõuavad pärast mõnekuust pausi televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Kui varem olid kõik saated võrdlemisi väikese vaadatavusega kanalis TTV, siis nüüd on neid saateid võimalik vaadata erinevatel aegadel kokku neljas erinevas telekanalis. See võimaldab pealinna infoga jõuda varasemast palju suurema vaatajaskonnani,“ ütles Tallinna Televisiooni nõukogu esimees, abilinnapea Aivar Riisalu.

Tallinna Televisioon kutsus hangetele erinevaid teenusepakkujaid, teenuseosutaja valiti parima hinna, parima eetriaja ning prognoositava auditooriumi suhtest lähtuvalt.

Samal teemal

27.08.2020
TAGASI TELESSE! Neeme Raud võtab üle „Tallinna kodanike“ saatejuhi teatepulga: Mihklil on oma stiil ja nii ka minul
15.04.2020
Mihkel Raud: pidin valima töö ja pere vahel, mistõttu otsustasin Ameerikasse sõita
20.03.2020
Mihkel Raud ei pääse eriolukorra tõttu pere juurde
12.03.2020
TV3 VIDEO | Mihkel Raud oma rollist superstaarisaates: see on omamoodi tuhkatriinulugu, kus paratamatult peab olema ka kuri võõrasema

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee