Tele

Sarrapid proovisid targaks lapsevanemaks olemise nippe: Indrek käis üle 15 aasta vannis! (8)

Toimetas Merilyn Närep, 22. jaanuar 2020 10:58
Birgit ja Indrek SarrapFoto: Erlend Štaub
Birgit ja Indrek Sarrap võtsid detsembris osa Tervise Arengu Instituudi kampaaniast nimega "Tark vanem", mille eesmärgiks on arendada lapsevanemate vanemlikke oskusi nii kasvatuse kui ka suhtluse vallas ning seejuures enda ja partneri vajaduste tähelepanemist.

Kampaania kodulehelt on võimalus saada nippe ja soovitusi igapäevaste toimingute tegemiseks ning aja paremini planeerimiseks. "Sa pead iga päev leidma 15 minutit oma kaaslasele, 15 minutit eraldi igale lapsele, tund aega enne magama minekut lülitama välja ekraanid ning kindla aja planeerima magamiseks," nimetas Indrek ülesandeid ning lisas, et vähemalt korra nädalas tuleks partneriga kahekesi ka välja minna. Muidugi ei saa ka unustada head und ja liikumist.

"Kui sul on see paberi peal ees, siis sa mõtled selle peale rohkem. Kui me hakkasime seda tegema, mõtlesime, et me oleme seda kõike teinud varem ka, lihtsalt harvem," rääkis Birgit ETV saates "Ringvaade".

Teatavasti on detsember muusikute jaoks pingeline kuu. Indreku sõnul võttis Birgit kontserdiperioodi palju rahulikumalt. Ka pere vanim laps Simeon tunnistas, et vanemad muutusid täiega toredaks.

Kuna Sarrapitel toimub kogu elu planeerimine telefoni abil, siis tund aega enne magaminekut ekraanist loobumine neil hästi välja ei tulnud. 

Indrek naeris ka, et käis tänu soovitustele üle 15 aasta vannis. "Ta kohkus ära, et kas ikka läheb, jube naiselik tegevus," naeris Birgit, et pani abikaasale vee sisse ka roosat vannivahtu. 

Vaata kogu intervjuud siit.

Samal teemal

11.01.2020
PÄIKESE KÄTTE SOOJA: Birgit Sarrap puhkab igal aastal perega Tais
26.11.2019
Birgit Sarrap avaldab: meil on Indrekuga üks loll komme

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee