Rocky "Soulman" JohnsonFoto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 20. jaanuar 2020 11:45
Eelmisel nädalal suri 75 aasta vanuses legendaarne Kanada wrestling'utäht Rocky "Soulman" Johnson, kelle poeg Dwayne Johnson on mulluse seisuga Hollywoodi edukaim näitleja. Nooruses isa käe all samuti wrestling'utšempioniks tõusnud Johnson avaldas nüüd liigutava järelehüüde.

The Rockiks kutsutud Johnson kirjutab Instagramis, kuidas ta väikese poisina oma isa eemalt imetles ja jumaldas. Isa juurutas temasse uhkuse nii oma kultuuri kui iseenda üle. Rocky oli isana karm, raske käega ja karmi töökultuuriga. Suureks saades mõistis Dwayne isa keeruka iseloomu kõiki tahke. "Siis sai mu jumaldamisest lugupidamine ja empaatiast tänutunne."

"Isa, ma kahetsen, et mul polnud veel üht võimalust öelda sulle, et ma armastan sind. Kuid sind kisti mu juurest ette hoitatamata. Olid hetkega läinud ega tule enam tagasi. Mul on valus. Kuid me mõlemad teame, et see on vaid valu ja see möödub," kirjutab Hollywoodi staar, kes tunneb kergendust, et isa vaevad on nüüd möödas. 

"Sa elasid täieverelist, rasket, piire ületavat elu ning jätsid endast kõik ringi sisse. Ma armastan sind, paps, ning jään alati su uhkeks ja tänulikuks pojaks."