MUUSIKAAUHINNAGA PÄRJATUD: Aasta uus tulija 2010, ansambel Chungin & The Strap-On-Faggots. „Tollal ütlesin muusikute keskel tihti kõigepealt, et mängin punkbändis. Ja kui mind vaadati nagu lollakat, lisasin bändi nime ning lasin kiitusel kõrvu paitada,“ meenutab bändi liige Mart Niineste (pildil paremalt teine).Foto: TEET MALSROOS
Mart Niineste 18. jaanuar 2020 11:40
„Me vist saame ka mingi auhinna,“ teatas trummar Jarmo. „Miks sa nii arvad?“ küsis kitarrist Eerik. Bassimees Lauri vaikis ja muheles. Mina – teine kitarrist, pillimees mänedžeri ülesannetes, ei saanud aru, kust ja miks oli Eesti fonogrammitootjate ühing bändi ametliku-avaliku kontakti asemel üles otsinud just trummari ning asjatas nüüd temaga. Laulja Indrek polnud veel proovi jõudnud, ta jäi alati hiljaks.

Eelmised kaks aastat olime Chungin & The Strap-On Faggotsiga trampinud Tallinna ja Tartu pungi- ning rokiklubides kontserte. Meil oli ideaalne koosseis ühe DIY-punkbändi jaoks. Trummar õppis EKAs fotograafiat ning huvitus muusikavideote tegemise kunstist. Bassimees avastas endas tasapisi nohikut, huvideks muusika salvestamine ja miksimine. Üks kitarrist oli lahe rock’n’roll'i tüüp. Teine – mina – nõudlik vahelüli bändi ja muu maailma vahel. Laulja-laulukirjutaja oli aga ei keegi muu kui Indrek „Chungin“ Spungin isikikult.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad