Prints Harry 16. jaanuaril Buckinghami palees.Foto: EMPICS Entertainment/Scanpix
Toimetas Triin Tael 17. jaanuar 2020 09:57
Prints Harry avaldas eile enda ja oma abikaasa Meghani ühisel Instagrami kontol video, mis võib sisaldada vihjet nende tuleviku kohta.

New York Posti teatel kõlas Instagram Storys ilmunud videos ansambli Stone Roses hitt "This is the One" sõnadega "I'd like to leave the country" (ingl. k – "Ma tahaksin riigist lahkuda"). Seda peetakse ilmselgeks vihjeks Megxitile ehk Sussexi hertsogipaari otsusele siirduda elama Kanadasse, kuid ka sellele, et eilne ülesastumine Buckinghami lossis võis olla Harry viimane ametlik kohusetäitmine Briti kuningliku pere liikmena.

Muuseas, laulus on ka sõnad: "Ma tahaksin oma sünnilinna maha põletada."

New York Post märgib, et ühtlasi on Stone Rosese hitt armastuslaul. Seega võib palavalikust välja lugeda Harry soovi teha mida tahes, et olla koos oma armastatud Megiga. Endine näitlejanna viibib nende pisipoja Archiega Kanadas.

Harry astus eile üles 2021. aasta ragbi maailmameistrivõistluste loosimisel, kuid põikles eemale Megxiti-teemaliste küsimuste eest. Küll aga viskas ta nalja Buckinghami palee territooriumil ragbit mänginud koolilastega ning poseeris koos nendega fotol.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

17. jaanuar 2020 12:22
Kusjuures ega kanadalased eriti vaimustatud pole. Nad soovivad, et see staarpaar elaks seeal nagu tavainimesed, mitte kuningilu paarina, keda siis nüüd Kanada maksumaksja peab ülal pidama hakkama.
Totu, 17. jaanuar 2020 18:05
miks peaks Kanada maksumaksja neid üleval pidama?
ta veel kahetseb, 17. jaanuar 2020 11:51
kaasa laulda holliwoodi kiskjatega ja sotsidega! minna vastu oma juurtele!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS