Inimesed

Ah et miks Meghan Kanadasse põgenes? Võrdle, kuidas Briti ajakirjandus on teda ja prints Williami naist kohelnud! (1)

Triin Tael, 17. jaanuar 2020 00:01
KAKSIKMORAAL: Kui prints Williami lapseootel abikaasa Catherine käe oma kõhukumerusele pani, oli Briti kõmupress emalikult kaitsvast žestist härdunud ...  Foto: GoffPhotos.com/Scanpix

Rase hertsoginna nr 1 paneb käe kõhule. Briti ajakirjandus heldib: „Noor ema kaitseb veel sündimata beebit.“ Kui samalt liigutuselt tabatakse rase hertsoginna nr 2, saab ta aga edevuse eest vastu näppe: „Ah et tahad, et kõik su kõhtu vahiksid?!“ Veebikülg Buzzfeed tõestab, et Briti press on Meghan Markle'it ja Kate Middletoni algusest peale erinevalt kohelnud. 

Sussexi hertsogipaari möödunud nädala pommavaldus kuninglike kohustuste mahapanekust ja Põhja-Ameerikasse kolimisest on Buzzfeed.comi hinnangul demonstratiivne trääsa näitamine Ühendkuningriigi meediale. Prints Harry ja hertsoginna Meghani sõnul on Briti ajakirjandus neid armusuhte ilmsikstulekust peale ebaõiglaselt kohelnud. 

Harry ja Meghani uuel kodulehel on kirjas pisipoeg Archiet kasvatava abielupaari uus meediastrateegia: Briti kuningapere tegemisi traditsiooniliselt kajastavate väljaannete ees lüüakse uks kinni. Sussexid otsustavad edaspidi ise, keda nad oma elust osa saama kutsuvad. Briti kuninglikke korrespondente peetakse usaldusväärseteks infoallikateks, kuid see on nende sõnul tõest kaugel. Kõmulehed paistavad aga olevat Meghani vastu lausa sõja kuulutanud – talle pole armu antud ei printsi pruudina, noore abielunaisena, rasedana ega beebi emana. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.05.2020
PALJASTATUD! Harry ja Meghan elavad USA filmimoguli üüratus häärberis
04.05.2020
Prints Williami tütar printsess Charlotte sai viieseks
05.03.2020
NAGU TSIRKUSES! Prints William demonstreeris üllatavat käteosavust
05.03.2020
KEVADINE VÄRSKENDUS: hertsoginna Catherine demonstreeris Iirimaal uut soengut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee