Inimesed

Palju õnne! Eesti esinõid Marilyn Kerro sai teise lapse (32)

Ohtuleht.ee, 14. jaanuar 2020, 18:19
Marilyn KerroFoto: LAURA STRANDBERG
Ekstrasensitiiv Marilyn Kerro teatab sotsiaalmeedias, et sünnitas oma teise lapse – tütre.

"Mul on hea meel teatada pisitütre sünnist. Ilusal kuupaistel ta siia maailma sündis, suureks rõõmuks oma perele. Hetkel keskendun oma pisiperele niiet postitusi ja uusi mõtteterasid saate lugeda mõne aja pärast. Seniks keskenduge iseendale ning oma lähedastele, nendes peitub Teie jõud," kirjutab Kerro Facebookis. 

Kerro sünnitas oma tütre täiskuu ajal, ka tema esimene laps, poeg Kaius-William sündis 2018. aasta juunis täiskuuööl.

Kerro käis detsembri keskel veel saates “Õhtu”, kus ta pidi ühel hetkel aga intervjuu katkestama, kuna tal hakkas halb.  Õnneks andis nõid peagi sotsiaalmeedias teada, et temaga on kõik kenasti. „Minuga on kõik korras nagu viimaseid kuid rasedatel ikka sättis beebi end närvi peale ja tegi valu. Muretsema ei pea, meiega kõik korras, lihtsalt vähem istumist ning rohkem liikumist,“ kirjutas ta. 

Kerro tunnistas mullu "Seitsmestele uudistele" antud intervjuus, et lapsesaamine paneb suhte proovile. "Enam ei ole suhtes sina ja mina, nüüd on meie. Sa oled pidevalt magamata ja annad oma energia kellelegi teisele. Enam ei ole nii, et me läheme niisama kuhugi, vaid me peame arvestama veel kellegagi."

Mullu detsembris ütles ta teise lapse mõtete kohta nii: "Olen mõelnud, aga ma ei taha olla esimese lapse suhtes isekas. Tahan anda talle aega, koos temaga kasvada. Me ei ole loodud pereks, saame selleks kasvades. Tahan praegu pereks kasvada ja nurgad ilusti ära lihvida."

Siis sõnas Kerro, et teine laps tuleb kindlasti kunagi, kuid toona polnud tema sõnul veel õige aeg. "Kui kõrgem jõud annab ja mõtleb, et teda on vaja, siis ta tuleb, kuid teadlikult ma neid samme praegu ei tee. Olen oma esimest last nii kaua oodanud ja tahan teda tundma õppida," rääkis ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee