Inimesed

ÕL VIDEO JA FOTOD | Egert Milder proovis taliujumist: see on ikka tõeline eneseületus! 

Katharina Toomemets | Video: Martin Ahven, 14. jaanuar 2020, 15:59

9. jaanuari varahommik Viru rabas. Väljas on umbes kaks soojakraadi, kuid sellegipoolest on õhk karge ja rabalaugastel on näha jääkirmet. Õues on veel pime, kuid päike hakkab varsti tõusma ja äkki avaneb keset raba kentsakas vaatepilt – laulja Egert Milder seisab lauka veerel ja kakub pükse jalast!

Tegelikult ei tule mulle poolpaljas Milder rabas muidugi üllatusena, sest just seda, kuidas ta esimest korda elus talisuplust proovib, ma sinna vaatama olengi läinud. Egertit piirab terve tiim inimesi – ERR-i kaamera- ja helimees, „Eesti laulu“ toimetaja Piret Eero ja Õhtulehe fotograaf. Rappa on tuldud filmima „Eesti laulu“ postkaarti ehk artisti tutvustavat videoklippi, mis enne laulu eetrisse läheb. Ja „Eesti laulu“ tiim on otsustanud, et Egert sel „talve“hommikul rabavees ära käima peab.

„Ma tunnen end ootusärevalt ja pole selleks üldse valmis,“ tunnistab Egert, kes pole taliujumist elus harrastanud, paar minutit enne vette hüppamist. „Selleks ei saagi väga valmistuda. Rabas, kus pole sauna, ühekraadisesse vette hüpata on eneseületus,“ tunnistab ta. Ettepaneku taliujumine ette võtta tegi Egertile „Eesti laulu“ tiim ja mees oli kohe nõus. „“Eesti laul“ on juba nagunii suur asi ja talisuplemine on selle kõrval täitsa okei,“ on ta enne ujumaminekut kindel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. veebruar 2020, 23:40
ÕL VIDEO | Egert Milder: ma ei suudaks pianiinole nii halvasti teha, et see finaaliks lava taha jätta
21. jaanuar 2020, 00:01
KEHAKEELEVIDEO | „Eesti laul“ | Egert Milder: mulle meeldis Gruusias väga, aga tundsin, et pean edasi liikuma
16. jaanuar 2020, 09:18
„Eesti laul“ avaldas esinemisjärjekorra poolfinaalides ja esimesed erikülalised
16. jaanuar 2020, 00:01
KEHAKEELEVIDEO | „Eesti laul“ | Jennifer Cohen: mulle kirjutab päevas viis kuni kümme Eurovisioni fänni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee