Inimesed

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist

„PUUDUTA MIND“ 114. SAADE | Meisterõpetaja Kristiina Raie räägib teekonnast peale keha surma ja eludevahelisest elust (75)

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, 17. jaanuar 2020, 19:51
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on üliteadvuse praktikate looja, vaimne nõustaja ja õpetaja Kristiina Raie

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Samal teemal

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

Kristiina Raie nimetab end vaimseks Meisterõpetajaks ja teejuhiks. Ta on neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija ning Methodraie Üliteadvuse Praktikate looja. Viimane on edukalt aidanud paljudel inimestel terveneda, tõsta energiasagedust ja aktiveerida oma võimete potentsiaali.

Teemad, millest saates räägime on inimese vaimu ehk hinge teekonnast peale keha surma, eludevahelisest elust ja mis seal toimub. Meie planeedi uuest energiast – maale kiirgab intensiivne energia, mis mõjutab inimeste psüühikat ja immuunsussüsteemi. Kristiina jagab ka nõuandeid, kuidas praegu hoida end tervena ja kuidas siit elust lahkuda kõrges sageduses. 

"Puuduta mind" - Sirje Presnal; Kristiina Raie; Anu Saagim Foto: Robin Roots

Peamised teemad, millega Kristiina igapäevaselt tegeleb:

Tervis ja isiklik energia kvaliteet.

Kas ja kuidas inimene liigub oma eluteel.

Suhe rahaga. Külluse toomine inimese ellu.

Armastus. Lähisuhted. Suhete puhastamine ja parendamine.

Töösuhted. Sõprussuhted.

Töö. Hobid. Karjääri toetus.

Ettevõtte energia. Edu ligitõmbamine.

Püsiv edu ettevõttes.

Lapsed. Viljastumine. Rasedus. Sünnitus.

Inimese võimete potentsiaal. Võimetega töö.

Lahkunud lähedastelt hingedelt sõnumite kanaldamine.

Alates 2006. aastast  on Kristiina lisaks eravastuvõttudele andnud loenguid ja kursuseid ka enesearengu teemadel. 

"Puuduta mind" saates selgitab Kristiina Raie, mis on üliteadvuse praktika, kuidas see toimib ning kuidas saab inimesi aidata tervendaja.

"Puuduta mind" - Kristiina RaieFoto: Robin Roots

Kristiina, mis on tervendamine ja kes on tervendaja? 

Tervendaja on inimene, kes suudab teise inimese keha häälestada tervenema erinevate meetodite abil. Kui tervendamine toimub energia abil, siis on selleks energiaks Tervendaja - puhas Loov energia ja taotlus. Loomulikult terveneb keha siis, kui selle omanik on avatud ja valmis tervenema ise. Tervendaja on pigem toetaja rollis oma energia ja teadmistega. Minu missioon ongi aktiveerida inimestes nende potentsiaal - Meisterteadvus Vaimenergias. Aitan inimestel teadlikumaks saada.

Mis on üliteadvuse praktika? 

Olles teadlikus ja selges kontaktis oma üliteadvusega - oma Vaimenergiaga ei suuda inimene enam endale vastu töötada ja on selle võrra õnnelikum ja teadlikum inimene oma kehas. Inimese teadlikkus kasvab üliteadvuses nii fenomenaalselt, et kogu tema arusaam endast ja maailmast muutub täiesti ja lõplikult. Aga esimesena mõistab inimene oma tõelist olemust ehk - ta on Vaim oma kehas, mitte keha - millel on Vaim sees. Ja see on elumuutev kogemus.

Selleks, et inimene suudaks kontakti luua oma üliteadvusega - oma Vaimeneriaga - on vaja elementaarselt osata kehaliselt lõdvestuda ja vaigistada oma tavateadvus. Üliteadvuse praktikates me arendame oskust lõdvestuda, vaigistame oma tavateadvuse ja loome kontakti oma Vaimenergia teadvusega.

Tavaliselt on üliteadvuse praktikad huvitavad nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest praktikad on loodud sihiga arendada oma võimeid ja igas praktikas on kasulikud arendavad teemad, millega saavad hakkama edasijõudnud praktikud, samal ajal kui algajad õpivad enda keha vaigistama ja loovad oma Vaimuga kontakti.

Tegeledes kõrgemas sageduses - üliteadvuses oma keha puhastamise ja tervendamisega, võib inimene abi saada oma paljudele probleemidele. Siiani on reaalselt paljud abi saanud unetuse, stressi ja depressiooni puhul. Päris mitmetel on kadunud (lahustunud) erinevad diagnoositud haigused. Inimese energia muutub tugevamaks - on tasakaalukam ja immuunsem erinevate mõjutajate suhtes.

Miks on inimesed täna iseendast võõrandunud?

Aga sellepärast, et inimesed ei ela loomulikus keskkonnasas iseendale. Inimesi õpetatakse sünnist saadik kõiki kuulama peale iseenda. Lapsele ei anta isegi võimalust oma väge ja arukust ja loovust kasutada - lapse eest on enamus asjad ära otsustatud. Kõik suured teavad, kuidas on õige elada ja toimetada - ainult mitte laps. Ja siis kasvab see laps üles ja avastab suurena, et kõik polegi õige, mida vanemad on loonud, aga oskust, tahet ja jõudu elada väljaspool piire - enam pole.

Ometi on ka täiskasvanuna võimalik taastada oma jõud, teadlikkus ja side oma Vaimenergiaga - oma Kõrgema Minaga. On võimalik leida üles see Oma Tee ja liikuda sellel piire eirates ja kasutades kogu oma potentsiaali. Inimene on imeline loov vaba Vaimolend oma kehas.


Miks on üldse vaja tervendajat, terapeuti, nõustajat? Inimesed võiksid otsida oma probleemidele lahendust ennekõike enda seest.

Kui inimeses puudub elementaarne selgus, elujõud ja tahe - kuidas me saame üldse eeldada, et ta suudab ennast ise aidata. Halvimal juhul pannakse sellisele inimesele veel rohud peale, peale mida hääbub inimeses igasugune tahe midagi muuta. Paremal juhul võtab inimene puhkust, puhkab ja kogub jõudu, saab kellegagi arutada oma probleemidest - temas tekib suurem teadlikkus, selgus ja siis saab inimene otsuseid vastu võtta enda elus. Aga kõigil on nii kiire, et tihti lihtsalt pole kellelgi aega süveneda lähedase probleemi ja puudub oskus või tahe toetada kriisis inimest.

Kas inimeste hädad võivad olla seotud hoopis mingite muude mõjutustega - vaimolenditega, kehata hingedega, vms?

Meie ümber eksisteerib mitmetasandiline maailm oma erinevate reaalsustega. Maa elav ruum on täis erinevaid olendeid ja energiaid. Nagu looduses satuvad nõrgad või haavatud saakloomad kiskjate saagiks - võib ka inimene sattuda energiarünnaku ohvriks. Aga tervet tugevat tasakaalus inimest keegi tavaliselt rünnata ei saa.

Selleks peab inimene oma energiaga olema kuidagi kättesaadav vastavatele kiskjaiseloomuga energiatele. Samamoodi on olemas nn needused, sõnamised jne - erinevad energeetilised teadlikult või mitteteadlikult loodud mõjutused. Erinevaid mõjutusi on võimalik edukalt inimese energiast puhastada, eemaldada - seda võib inimene ise õppida tegema. Aga selleks on vaja omada jõudu.

Kui palju on inimese hädad tänapäeval seotud sellega, mida teeme keskkonnale - tarbime liigselt, paneme jõed teistpidi voolama ja raiume metsad maha, jne?

Kuniks me tahame päästa maailma väljastpoolt, aga jätame sisemise harmoonia tagaplaanile, ei tule päriselt maailma päästmisest midagi välja. Aga kui inimene tõesti tunneb, et see on parim, mida ta soovib teha, siis tuleb järgida enda sees olevat kutset. Samas, kui jõuda sisemise rahu ja tasakaaluni ning õppides igapäevaselt tähele panema põhjuse-tagajärje seadust, saame luua harmooniat endis ja meid ümbritsevas energiaväljas ja seeläbi hoides ja luues ilu, harmooniat ka ümbritsevas maailmas, sest me oleme ühenduses, päriselt ka.

Kuidas inimene saaks iseennast kõige paremini aidata?

Õppida enda käest küsima, kas see, kuidas ma elan ning mida teen, teeb mind praegu päriselt õnnelikuks? Mis oleks väikseim samm, mida ma oleksin valmis tegema ärkamiseks ja muutusteks? Sest esimese sammu järel tuleb järgmine ja järgmine. Kõige tähtsam on soov muutusteks ning enda tunde järgimine igapäevaelus. Õppida märkama ja suurendama tänulikkust enda sees, sest tõepoolest - meie elus on nii palju asju, mida võtame iseenesestmõistetavana ja aru saame sellest alles siis, kui oleme selle kaotanud. Teha üks samm pigem varem kui hiljem. Otsida ja leida rõõmu igast päevast.

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval kell 18

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

"Puuduta mind" - Kristiina Raie; Anu SaagimFoto: Robin Roots

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee