5MIINUSTFoto: Robin Roots
Toimetas Merilyn Närep 13. jaanuar 2020 12:30
Tänavu 20. juubelit tähistav ekstreemspordivõistlus Simple Session, mis on tuntud ka legendaarsete järelpidude poolest, korraldab 7. veebruaril Kultuurikatlas Live Night peo, mille peaesinejad on 5miinust ja Wateva.

Veebruaris Kultuurikatlas toimuv Simple Session Live Night toob lavalaudadele legendaarse räpipundi 5miinust ja kõrge lennuga elektroonilise duo Wateva. „Järelpidude puhul on oluline, et esineja suudaks hoida laval üleval Simple Sessionile omast energiat. Wateva ja 5miinust on minu meelest hetkel ainsad, kes oma muusika ja lavalt publikusse kanduva energiaga ka välismaa publiku pahviks löövad,“ kommenteerib Simple Sessioni järelpidude korraldaja Philip Nikolajev peaesinejate valikut ja lisab, et peatselt kergitatakse saladuseloori ka B-lava programmilt.

Euroopa suurim ekstreemspordivõistlus Simple Session esitleb Live Night peoformaati teist korda.

„Eelmise aasta Live Night peoõhtu oli väga cool! Oli lahe näha, kuidas eesti räpparid jämmisid koos üksteiste lugude peale, publikut oli erinevatest skeenedest ja tundus, et kõik jäid rahule,“ sõnab Nikolajev.

Simple Sessioni järelpidudele omaselt on õhtult oodata positiivset emotsiooni ja rohkelt energiat. Uus toimumiskoht Kultuurikatel annab korraldaja sõnul ka vabamad käed atraktsioonide ehitamiseks, mis toetavad võimsat tehnilist produktsiooni. Lisaks 5miinusele ja Watevale astuvad pealaval plaadimasinate taga üles ka Curlykills ja Muul. B-lava programm avalikustatakse peatselt.