Inimesed

Topeltrõõm! Cool D perre sündisid kaksikud: esimene tunne lapsi käes hoides oli midagi enneolematut ja seletamatut 

Merilyn Närep, Katharina Toomemets, 11. jaanuar 2020 17:26
Priit Kolsar ehk Cool DFoto: Alar Truu

„Esimene tunne oli midagi väga uut, enneolematut ja seletamatut. Peas käiks nagu mingi veider plõks ja kogu muu maailm, ning sellega kaasnev lendab see hetk justkui aknast välja,“ kirjeldab räppar Cool D, kodanikunimega Priit Kolsar (43), mis tunne teda valdas, kui ta hoidis esimest korda kätel oma lapsi. Kolm nädalat tagasi sündisid Priidu ja tema elukaaslase Grete perre (32) kaksikud tüdrukud.

„Eks reaalsus hakkab mõne päeva pärast taas vaikselt tagasi tulema, kuigi pisut teisel kujul. Minusugusel egoistil võtab ikka tükk aega harjumist, et nüüd pole vaid enda tagumik see, mille järgi vaadata, vaid hoolealuseid on järsku mitu, kes kõik sõltuvad vaid oma vanematest,“ muigab mees.

Kui Priit ja Grete kuulsid, et tulemas on ühe lapse asemel lausa kaks, ei osanud nad esimese hooga muidugi ette nähagi, mida see endaga kaasa toob. „Ilmselt pole see siiani veel kohale jõudnud,“ tõdeb ta. „Aga kuna algne elukorraldus on juba täiesti pea peale keeratud ning üsna keeruline, siis peab ilmselt ka tulevikus kõigeks valmis olema. Ehk reaalsus ehmatas ikka rohkem, kui esmane uudis kaksikutest. Kui nii-öelda varblane juba peos on, siis hakkad paljusid asju veidi teisiti nägema,“ ütleb värske isa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.11.2016
TV3 VIDEO | Eesti DJ-de auhinnagala: Kristjan Hirmo lõbus intervjuu Cool D-ga
19.09.2015
Cool D: kui muu stiili lauljad proovivad räppida, ­saavad nad kiiresti aru, et see on päris raske

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee