Aretha Franklin 2005. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 11. jaanuar 2020 12:00
2018. aastal 76 aasta vanuses surnud Aretha Franklini noorim poeg teeb pihuks ja põrmuks sügisel kinodesse jõudva eluloofilmi "Respect", kus soulikuningannat kehastab Jennifer Hudson.

"Kuidas on võimalik inimesest filmi teha ja mitte rääkida tähtsa info asjus tema poegade või pojalastega?" kirjutas Kecalf Franklin Facebookis. Tema ärritusest andis aimu läbiv suurtähe kasutamine. Poeg möönab, et ema valis Hudsoni ise oma eluloofilmi peaosatäitjaks. "Aga kõik muu on tehtud meie tahte vastaselt."

Aretha poega pahandab ka see, et hiljuti ilmus fotoreporter Linda Solomoni sulest raamat Franklinist, mis kannab pealkirja "The Queen Next Door" ("Naabermaja kuninganna"). "Kuidas tohib inimese perepildi raamatusse panna ja mitte luba küsida?" nõuab Kecalf ning manitseb, et Aretha tõelised fännid raamatut ega filmi ei toetaks.

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

tunduvad 11. jaanuar 2020 12:15
normaalsed küsimused ju - teha film ilma poegade käest midagi küsimata? kui audentne see olla saabki? ja kellegi perepilti raamatusse panna ilma loata on ka kahtlane, muidugi selleks on ameerikas piisavalt juriste, et selle eest nüüd suur kahjusumma nõuda.

SISUTURUNDUS