Lisa Marie koos kaksiktütardega mullu juulis. Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 9. jaanuar 2020 13:56
Elvis Presley ainsa tütre lastel ei ole oma emaisa 85. sünniaastapäeva pidustustele asja, kirjutab Ilta-Sanomat.

Veebiväljaande The Blast teatel nõudis 51aastane Lisa-Marie Presley kohtult, et tema neli last saaksid osaleda rokikuninga sünniaastapäeva tähistamisel. Elvis Presley sünnist täitus eile 85 aastat. Kuid kohus ei rahuldanud tema palvet.

The Blasti andmeil käib Lisa Marie'l parajasti oma neljanda eksabikaasa Michael Lockwoodiga hooldusõigusvõitlus. 2016. aastal lahku läinud ekskaasad ragistavad oma kaksiktütarde Finley ja Harperi (11) pärast. Seetõttu pidi Lisa Marie taotlema kohtult luba, et tüdrukud saaksid sõita Memphisesse peole. Luba jäi aga saamata ja tüdrukutel vanaisa sünniaastapäeva tähistamisele sõitmata. 

Varasema otsuse kohaselt ei tohi Finley ja Harper koduosariigist lahkuda ilma teise vanema loata või kohtu otsuseta.

Esimesest abielust muusik Danny Keough'ga on Lisa Marie'l täiskasvanud lapsed Riley ja Benjamin Keough.

2017. aasta algul võeti toona kaheksa-aastased kaksikud lastekaitseametnike hoole alla. DailyMail.comi teatel leiti tüdrukute isa Michael Lockwoodi arvutist suures koguses lastepornot – nii fotosid kui ka videoid. Lisa Marie väitis, et just tema oli see, kes eksabikaasa Lockwoodi arvutist rõveduste kollektsiooni avastas. "Olin šokis ja tundsin õudust ja iiveldust," ütles ta kohtudokumentide andmeil. 

Elvise tütre minevikku jäävad ka abielud Michael Jacksoni ja Nicolas Cage'iga. 2018 kirjutati Lisa Marie suurtest rahaprobleemidest - enda sõnul oli tal 16 miljoni dollari eest võlgu.