Inimesed

Lauljatar Maian üritab suitsetamist maha jätta: olen harjunud, et kui olen kurb või rõõmus, teen suitsu 

Keit Paju, 8. jaanuar 2020 15:57
Maian LompFoto: Erlend Štaub

Lauljatar Maian Lomp (19) liitus Tervise Arengu Instituudi tubakast loobumise kampaaniaga “Sigarexit”. Neiu tõdeb, et hakkas suitsetama üpris noores eas, kuid soovib sellest harjumusest nüüd vabaneda. “See otsus tuligi tänu sellele, et mulle pakuti, kas sooviksin kampaanias osaleda ja siis mõtlesin, et millal siis veel, kui mitte praegu,” räägib ta, miks just nüüd soovib suitsetamist maha jätta. 

“Mida varem, seda parem ning loodan sellega olla eeskujuks ka teistele noortele, kes astuks minu ja Robertiga (saatejuht Robert Rool, teine kampaaniaosaline - toim.) koos kampa,” loodab Maian. Lauljatar on ka varasemalt üritanud suitsetamist maha jätta. “Olen kõigist tubakatoodetest üritanud loobuda, kuskil kolmeks nädalaks õnnestusin,” selgitab ta. 

Oma esimese sigareti tegi ta enda sõnul suhteliselt noorelt, kuid täpset vanust ei soovi ta paljastada. Miks ta suitsetama jäi, ta täpselt ei oskagi välja tuua, kuid usub, et tegi seda stressi maandamiseks. “See viib mõtted korra eemale. Kindlasti ka harjumuse tekkimine ning niiöelda seltskondlik tegevus mängisid ka rolli,” arvab ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.07.2020
KUUMAD FOTOD | Lauljatar Maian poseerib pisikestes bikiinides
20.05.2020
Eestist kaovad müügilt mentooliga sigaretid
29.01.2020
Robert Rool püüab suitsetamisest loobuda: esimest korda proovisin sigaretti umbes 10aastaselt
30.12.2019
Robert Rool kutsub üles tubakast loobuma: tee uuel aastal Sigarexit!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee