Inimesed

Inim-Ken tunnistab, et valmistus aastaid salamisi soovahetuseks (9)

Toimetas Triin Tael, 8. jaanuar 2020, 13:10
Foto: @rodrigoalvesuk/Instagram
Inim-Kenina tuntud brasiilia ilulõikussõltlane Rodrigo Alves (36) astus hiljuti oma fännide ette hoopis Jessica-nimelise naisena. Ta tunnistab, et polnud mehena õnnelik.

Iltalehti teatel on Alves kulutanud lõikustele ligi 700 000 eurot. "Püüdsin kõigest väest olla mees, kuid see nurjus täiesti," pihtis Alves Briti telesaates "This Morning". Ta kahetseb kibedalt, et lasi endale sixpack-kõhu siirata ja biitsepsid kunstlikult punni ajada. "Kahju, et mul polnud tollal piisavalt jaksu psühhiaatri vastuvõtule minna."

Võltskõhulihased lasi Alves hiljuti tuharatele siirata. Ees seisab veel rida lõikusi. "Mulle tehakse suuremad rinnad ja häälepaelte lõikus, et mu hääl naiselikumaks muutus. Lisaks seisab ees soo korrigeerimise lõikus." 

Endine inim-Ken tunnistas telesaates, et valetas oma sponsoritele, kui ütles, et tahab roideid eemaldada pintsakute parema istuvuse nimel. Tegelikult valmistus Alves selle operatsiooniga soovahetuseks. Ta palus saatejuhtidelt andestust, et on seitse aastat üldsusele puru silma ajanud - tegelikult armastas ta juba poisikesena ema seelikuid kanda. 

Samal teemal

6. jaanuar 2020, 13:00
Arvukaid ilulõikusi läbinud inim-Ken on nüüd Jessica!
14. november 2019, 09:30
Inim-Ken lasi oma sixpack’i hoopis tagumikku siirata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee