Tele

TV3 VIDEO | Nõid Anete ennustas Brigitte Susanne Hundile: sel aastal võib sinu ellu tulla mõni endine kaaslane (33)

Ohtuleht.ee, 6. jaanuar 2020 18:47
Brigitte Susanne HuntFoto: Erki Pärnaku
Brigitte blogis käis külas nõid Anete, kes ennustas naisele 2018. aasta lõpus, et 2019. aasta tuleb talle raske. Sel korral olid tal Brigittele aga paremad uudised.

Anete ütleb, et Brigitte võib sel aastal läheneda tööasjadele väga nahaalselt ja teravalt. Mängu tuleb ka mõni meeskuju, kes võib olla tema ülemus, kolleeg või võitluskaaslane. Brigitte ütleb selle peale, et läheb tõepoolest inimese alluvusse, kellega ta väga hästi läbi saab.

Armastuses peab Brigitte otsustama mingitele asjadele joone alla tõmmata. Roniga võib ta sõpradeks jääda, kuid Brigitte peab mõtlema, mis talle selles suhtes meeldis ja mida ta säilitada tahab.

Armastusest naisel siiski puudust ei tule. Brigitte ellu võib sel aastal tulla keegi eelmisest elust või mõni tema endine kaaslane. Seda ütles naisele ka „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võitnud Anzori.

Anete soovitab Brigittele uues suhtes mitte planeerida tulevikku, abielu või lapsi, sest tal on parem emaks saamisega oodata. „Enne 28. eluaastat ma sulle seda ei soovita,“ ütleb Anete.

Samal teemal

18.05.2020
„Eesti selgeltnägijate tuleproov“ ootab uusi osalejaid ja lahendust vajavaid lugusid!
08.00.2020
HULL LUGU! Brigitte Susanne Hunt oli sunnitud loobuma äsja võetud valgest kiisupojast
02.00.2020
Tohoh! Brigitte Susanne Hunt on teda petnud ekskallimaga taas koos? „Ron on ju meil tuntud kodumaa klubisuudleja.“
24.11.2019
Brigitte Susanne Hunt paljastas fännidele, millal ta tahaks abielluda ja lapse saada