Inimesed

FOTO | Madis Millingu aastavahetus möödus tulekahju kustutades (1)

Toimetas Merilyn Närep, 6. jaanuar 2020, 12:42
Madis MillingFoto: ARNO SAAR
Näitleja ja riigikogulane Madis Milling on olnud üle seitsme aasta vabatahtlik päästja ning käinud nii mitmelgi suurpõlengul tuld kustutamas. Tänavune aastavahetus on tal juba järjekorras neljas ning seekord tuli tal uusaastaööl sõita Harku valda.

"Esimesena sündmuskohale jõudnud Muraste vabatahtlikud päästjad alustasid koheselt kustutustöödega, kuid kahjuks leiti hoonest tules hukkunud meesterahvas," jagas Muraste - Tabasalu VPK oma Facebooki lehel. 

Madis Millingust sai vabatahtlik päästja puhtalt tänu juhusele. Ta oli 2012. aastal parasjagu Sakus kevadlaada päevajuht, kui tema poole pöördusid vabatahtlikud päästjad, kes värbasid seal uusi liikmeid. "Nad palusid, et ma annaksin päevajuhina asjale hoogu juurde, ütleksin läbi mikrofoni, nagu mina oleksin ka liitunud, ja tekitaksin inimestes huvi. Mõtlesin seepeale, et mida ma siin mängin, liitun päriselt! Nii see läkski," meenutas Madis 2019. aastal Õhtulehele.

Samal teemal

16. jaanuar 2019, 21:10
Priitahtlik pritsimees Madis Milling: vahel valvan mitu ööd-päeva jutti, ka uusaastaööl käisin Nurmiko aiandit kustutamas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee