Tele

GALERII | „Terevisioon“ tervitas vaatajaid uuest stuudiost (6)

Toimetas Katharina Toomemets, 6. jaanuar 2020 10:07
"Terevisiooni" uus stuudioFoto: Erki Pärnaku
ETV hommikuprogramm “Terevisioon” tervitas esmaspäeval vaatajaid uue kujundusega stuudiost. Värskenduskuuri läbinud stuudios annavad nüüd tooni heledad värvid ja suur ekraan. “Terevisiooni” uus stuudio on saanud moodsa ja elava lahenduse, kus värvivalikus domineerivad heledad ja erksad toonid. Uue kujunduse autor on Marit Kutser, kelle käes on valminud ka “Esimese stuudio” ning ETV eriprogrammide, sh valimisõhtud ja jalgpalli MMi telestuudio kujundused.

“Töö uue stuudiokujundusega algas läinud suvel. Jõulude ja aastavahetuse paiku on väga suur hulk inimesi telemajas selle kallal tööd teinud,” avaldab ETV päevakajaliste saadete juht Peep Kala saadetud pressiteate vahendusel tänu kõigile asjaosalistele. Uus kujundus on nutikalt ära kasutanud ka taaskasutusvõimalusi, näiteks on värske katte saanud juba üle-eelmisest stuudiost tuttav diivan ja ümber on kujundatud hulk seinapaneele.

Esmaspäevast startinud hommikuprogramm pakub senisest veelgi paremaid võimalusi külaliste ja televaatajate kaasamiseks. Stuudio keskmes asub suur LED-ekraan, mida saate tegijad saavad kasutada videote ja fotode esitamiseks. “Meie vaatajad on agarad fotograafid ja nüüd saame nende töid suurelt ekraanilt veelgi paremini esitleda,” märgib “Terevisiooni” vastutav toimetaja Reimo Sildvee.

“Terevisiooni” juhivad ka alanud aastal Katrin Viirpalu, Liisu Lass, Owe Petersell ja Reimo Sildvee. Esmaspäeval avavad uue saateaasta Katrin Viirpalu ja Owe Petersell.

Samal teemal

08.09.2020
Jalaluu murdnud Katrin Viirpalu naases teleekraanile: aega pilvede liikumist jälgida oli oluliselt rohkem