Inimesed

Monaco vürstinnal on seljataga uskumatult valus aasta (12)

Toimetas Triin Tael, 31. detsember 2019 13:05
Monaco vürstinna 18. detsembril. Foto: PIERRE VILLARD/SIPA/Scanpix
Monaco vürstinna Charlene näeb fotodel tihtipeale nukker välja. "Inimesed küsivad tõtakalt: "Oi, miks ta fotodel ei naerata?" ütleb viieaastaste kaksikute ema Lõuna-Aafrika ajakirja intervjuus. "Aga vahel on raske naeratada."

"Inimesed ei tea, mis kulisside varjus toimub," jätkas vürstinna Charlene oma sünnimaa ajakirja Huisgenoot intervjuus, mis ajakirja People teatel on erakordselt avameelne. Monaco vürsti Albert'i abikaasa tunnistab, et mööduv aasta on talle ränki hoope andnud. Charlene sai kümnepäevase vahega teate kahe lähedase sõbra surmast. Palju muret tegi talle ka isa tervis. Vanahärrale tehti Lõuna-Aafrikas lõikus. 

Charlene põeb ka koduigatsust. Ehkki tema vend Mike Wittstock ja viimase pere elavad samuti Monacos, igatseb vürstinna sünnimaale. "Minu praegune elu on privileeg, kuid ma igatsen oma peret ja sõpru Lõuna-Aafrikas ja olen tihti kurb, et ei saa neile alati toeks olla."

Veebruaris viis vürstinna ellu ammuse unistuse tutvustada oma kaksikutele Jacques'ile ja Gabriellale Lõuna-Aafrikat ja oma kodulinna Benonit. Charlene'i liigutas, kui poeg lennukiaknast välja vaadates hüüatas: "Ohoo, see on sinu kodumaa, emme? Nii suur!""

Samal teemal

16.05.2020
Monaco vürstinna šikk soengumuutus pälvis kiidusõnu
28.00.2020
Monaco vürsti nunnud kaksikud võlusid pidupäeval kõiki
10.11.2019
Monaco vürstipaari kaksikud saavad täna viieseks
26.10.2019
Monaco vürstinna kaksikud võtavad ema tihti võhmale