Inimesed

Michelle Williams on rase ja kihlatud! (1)

Toimetas Triin Tael, 31. detsember 2019 09:14
Michelle WilliamsFoto: Reuters/Scanpix
Mullu leskmehest muusikuga abiellunud Michelle Williamsi elus puhuvad sootuks uued tuuled. Selgub, et Heath Ledgeri tütre ema on juba lahutatud ning ootab koos uue kallimaga beebit.

Ajakirja People teatel on neljakordne Oscari nominent (39) kihlunud Broadway lavastaja Thomas Kailiga, kelle tuntuim lavastus on muusikal "Hamilton". Armuleegid lõid lõkkele telesarja "Fosse/Verdon" võtteil (Michelle võitis oma osatäitmisega Emmy auhinna.)

Õnnelik paar on juba lapseootel - filmivõtetega seoses Londonis viibivat Williamsit nähti rasedarõivaste butiigis sisseoste tegemas. 

Thomas Kail Foto: VIDA PRESS

People'i allika andmeil mängis Michelle'ile ja temast kolm aastat vanemale Thomasele kosjamoori ... Michelle'i ja kadunud Heath Ledgeri tütar Matilda (14).

Mullu selgus, et näitlejanna on abiellunud suvel Kanada muusiku Phil Elverumiga. Elverumist oli saanud poolteiseaastase tütre üksikisa, kui tema abikaasa kõhunäärmevähki suri. Ent tänavu aprillis kirjutas People, et abielu jäi üürikeseks: Michelle ja Phil on juba jaanuarist lahus. 

Samal teemal

18.06.2020
Näitleja Michelle Williams sai teise lapsega maha
24.03.2020
Lapseootel Michelle Williams näib olevat salamisi abiellunud
28.07.2018
Heath Ledgeri tütre ema Michelle Williams abiellus leskmehega