Üritused

Grind ja Katel korraldavad ühise aastalõpupeo, kus astuvad üles ka nublu ja 5MIINUST 

Toimetas Terttu Jazepov, 28. detsember 2019 13:09
Foto: Rauno Liivand
28. detsembril tähistavad peosarjad Grind ja Katel aasta lõppu ühise peoga Kultuurikatlas. Suurel kahe saali peol astuvad üles nublu, 5MIINUST, Wateva ja Lemon Fight ning peosarjade residendid Bombossa Brothers, Coverk & Byte, Denry, MHKL, nix & jonny ning DJ QRX.

Grindi ja Katla peosarjad tähistavad juba teist aastat järjest Kultuurikatlas ühiselt aasta lõppu. Tänavu on fookus kohalikel suurartistidel ja DJ-del, kes astuvad õhtu jooksul üles Kultuurikatla kahes saalis. Lavalaudadele astuvad aasta meesartisti tiitliga pärjatud nublu, legendaarne räpipunt 5MIINUST, välismaal laineid lööv Wateva ning harva esinev Lemon Fight.

Samal teemal

Sama auväärne on ka DJ-de nimistu. Grindi peosaalis saadavad õhtu varahommikusse Denry, Coverk & Byte ning nix & Jonny. Katla saalis valivad tempokaid house’i biite MHKL, QrX ja peosarja eestvedajad Bombossa Brothers. 

Katel on house-muusika peosari, mis on kolme aasta jooksul toonud pealinna mitmeid mainekaid artiste, teiste seas Mark Knighti, Camelphati ja Ten Wallsi. Uuel aastal üheksandat sünnipäeva tähistav Grindi peosari rõõmustab bassimuusika sõpru igakuiselt tuntud produtsentide ülesastumistega ja esitleb suvist festivali Beach Grind. Mõlemale peosarjale omaselt on eesolevalt õhtult oodata üllatusi, võimsaid produktsioonilahendusi ja meeleolukat aasta ärasaatmist.

Grindi ja Katla ühine aastalõpupidu toimub 28. detsembril kell 22.00 Tallinnas, Kultuurikatlas. Viimased piletid alates hinnaga 27 eurot on saadaval Ticketeri piletikeskkonnas ja kohapeal.

Samal teemal

27.11.2019
VIDEO | Jõulukink on kohal! 5MIINUST avaldas uue loo
02.11.2019
GALERII | NOËP ja nublu esinesid Tartus täismajale
21.04.2019
Triiksärgi ja pintsakuga trummi ja bassi peole? Just seda teeb Beach Grindil esinev Dimension