Tele

FOTOD | Grete Klein ja teised tuntud näitlejad säravad ETV uues lühidraamas (10)

Toimetas Katharina Toomemets, 26. detsember 2019 12:36
"Nõnda ka maa peal"Foto: Ülo Josing/ERR
26., 27. ja 28. detsembri õhtutel teleesilinastub Eesti Televisioonis kolmeosaline kodumaine lühidraama-komöödia "Nõnda ka maa peal", kus teeb kaasa ka Grete Klein.

Südamlik, ja kohati tragikoomiline perelugu jälgib jändrikust isa (Vello Janson) ja võõrandunud tütarde (Grete Klein, Karin Rask) suhteid, kus isa ootamatu terviserikke seab pere jõulude ajal silmitsi teekonnaga, mille kestel leitakse lepitus iseenda ja lahku kasvanud lähedastega. Kolmeosaline sari pakub seiku elust enesest ja pühadesse sobivat mõtteainet leppimisest ja andestamisest, hirmudest ja kibestusest üle saamisest.

 

"Nõnda ka maa peal" sündmused saavad alguse tütre Maria saabumisega kodumaale - üle aastate tuleb ta koos oma 5-aastase tütrega Inglismaalt Eestisse isa juurde jõulupeole ja peab nüüd isa tõsise terviserikke tõttu kauemaks kodumaale jääma.

Sarja taga seisavad samad tegijad, kes sel sügisel lahutanud meelt sarjaga “Lahutus Eesti moodi” – stsenarist on Martin Algus, kes sel korral sarjas ka rolli teeb, režissöör on Ergo Kuld.

Näitlejate ansamblisse kuuluvad Karin Rask, Grete Klein, Ülle Kaljuste, Marika Barabantsikova, Vello Jantson, Tõnu Oja, Martin Algus, Henri Kass, Sten Karpov jt.

Samal teemal

13.08.2020
Läti televisioon teeb oma versiooni telesarjast „Lahutus Eesti moodi“
25.05.2020
Režissöör Ergo Kuld: eriolukord andis võimaluse maksimaalselt pere jaoks olemas olla
12.02.2020
FOTO | Sünnipäevalaps Grete Klein sai hinnalise kingituse!
23.12.2019
Jõulud toovad teleprogrammi Kersna, dokumentaali Jane Paberitist ja traditsioonilised pühadefilmid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee