Inimesed

ENNUSTAJAD ENNUSTAVAD: 2020 tuleb keeruline ja muutusterohke. Aga see on uue elu algus!

Šamaan Anu Pahka: kes kaua üksi olnud, leiab nüüd armastuse (1)

Sirje Presnal, 23. detsember 2019 00:01
TULEB PUHATA: „Et rotiaasta tuleb intensiivne, peab leidma aega patareisid laadida. Parim on seda teha looduses, sest loodus ei peta, sealt saad väge,“ annab šamaan Anu Pahka hüva nõu.Foto: Toomas Tatar
Kui mööduva – Sea – aasta juhtivad märksõnad olid elurõõm ja elunautimine, siis Roti aasta tõotab tulla vähem lustlik. Nüüd soosib fortuuna neid, kes lõbutsemise asemel kõvasti pingutavad ja tööd teevad. Muretseda pole vaja, selgeltnägijate ja maailmavaatlejate sõnul ei tule aasta halb, lihtsalt väga eriline.

Järgmise aasta arenguid prognoosides räägivad peaaegu kõik Õhtulehe küsitletud sensitiivid erinevate sõnadega sama asja: 2020. aastal toimuvad maailmas tohutud energeetilised muutused. Ehk nagu ütleb Eesti uus parim selgeltnägija Anzori: „Toimub saatuse transformatsioon.“ Füüsilises elus võib see väljenduda üliemotsionaalsuse, konfliktide ja agressioonina, millele loodus omakorda valuliselt reageerib. Ettearvamatud sündmused tõstavad inimesed mugavusmullist välja ja see tekitab veelgi rohkem segadust ja ärevust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.06.2020
„Eesti selgeltnägijate tuleproov“ ootab uusi osalejaid ja lahendust vajavaid lugusid!
31.01.2020
MAAGILINE NUMBRIKOMBINATSIOON: 02.02.2020 pöördub maailm naiste valitsuse alla!
26.12.2019
Maag Anzori: nõrkadele tuleb aasta halb, julgetele suurepärane
26.12.2019
Teadmanaine Helve: algab viimane raskete muutuste aasta enne rahunemist