Inimesed

TÕESTI TÜLI MAJAS? Prints William ja Kate saabusid jõulupeole eri autodes (10)

Toimetas Triin Tael, 20. detsember 2019 13:13
Prince William koos poeg George'iga kolmapäeval Buckinghami lossi saabumas. Foto: Aaron Chown
Mõned päevad tagasi levis netis kulutulena klipp Briti küpsetusguru Mary Berry jõulusaatest, kus hertsoginna Catherine prints Williami käe oma õlalt tõredalt maha raputas. Cambridge'i hertsogipaari käitumine Elizabeth II hiljutisel jõululõunal valab õli tulle.

Prints Williami abielu on peetud pilvituks, kuid Berry jõulusaate kaader annab aimu, et kõik pole kuld, mis hiilgab. Paljud panid imeks, et Catherine'i žest saatesse sisse jäeti - rääkimata sellest, et hertsoginna võõraste inimeste ees endale sellist pahameeleavaldust üldse lubas.

Kuid Cambridge'i hertsogipaari ümber ringlevad kuuldused ei vaibu. Ilmneb, et Elizabeth II hiljutisele jõululõunale sel kolmapäeval Buckinghami lossis saabusid abikaasad eraldi - Catherine juhtis autot, milles istusid tema nooremad lapsed Charlotte ja Louis, prints William saabus peole koos esikpoeg George'iga. Ometi olid nad aasta tagasi kõik kenasti ühte ja samasse sõidukisse ära mahtunud - koos pesamuna prints Louis' lapsehoidjaga!

Peolt lahkuti siiski ühises autos - kuid TMZ.com spekuleerib: ju olid William ja Catherine teada saanud, et lõunasöögi ajal uurisid reporterid kuninglikelt insaideritelt, kas nad on tõesti nii tülis, et ei mahu enam ühte autosse ära.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee