Saund

Vahva! Egert Milderi lugu lööb Gruusia meedias laineid (2)

Toimetas Terttu Jazepov, 19. detsember 2019 13:03
Egert MilderFoto: Promomaterjal
Egert Milder osaleb “Eesti laulu” konkursil looga, mis kannab nime “Georgia (On My Mind)” ja räägib tema Gruusias veedetud eluetapi lõppemisest. Loo muusikavideo, kus võib näha sealseid kauneid loodusvaateid ja kus tegi kaasa mitmeid kohalikke, jõudis lühikese ajaga ka Gruusia meediasse.

Pala hakkas esialgu levima sotsiaalmeedia vahendusel, kus väga paljud Gruusia inimesed reageerisid, avaldades tänu ja poolehoidu. “Loomulikult on hea meel, et mu lugu neid puudutab. Neid grusiinide poolt saadetud südameid ja õnnistust jätkub nüüd ikka mitmeteks aastateks. Eriti meeldis mulle üks kommenteerija, kes väitis, et Gruusia rahvas ei suuda kunagi eestlastele nende poolehoidvate žestide eest tagasi tasuda,” ütleb Egert.

Üsna pea jõudis teema ka Gruusia päevameedia huviorbiiti ning Eesti lauljast ja värskest loost kirjutasid pea kõik kohalikud online uudistekanalid. Egertiga võttis ühendust ka üks suur Gruusia telekanal POSTV, mille uudistesaates ka lauljaga intervjuu tehti ning kus mängiti ka loo muusikavideot.

Samal teemal

30.11.2019
KUULA JA VAATA | „Eesti laulu“ võistluslood ja muusikavideod on väljas!
26.11.2019
„EESTI LAUL“ | Tuleva aasta võistluse poolfinaalide koosseisud teada!
14.11.2019
„EESTI LAUL“ | Inga, Merilin Mälk ja Egert Milder on poolfinaali pääsemisest sõnatud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee