Inimesed

Eksabikaasa kaitseb printsi: „Imeline mees peab nii hirmsasti kannatama!“ (6)

Toimetas Triin Tael, 18. detsember 2019 11:00
Endised abikaasad Ascoti võiduajamisel. Foto: PA Wir/PA Images
Prints Andrew' (59) eksabikaasa Sarah Ferguson tunnistab, et seksiskandaal on tema perele ränka mõju avaldanud.

Virginia Roberts Giuffre väidab, et Jeffrey Epstein sundis teda printsiga kolm korda seksuaalvahekorras olema. Esimene kord leidnud aset, kui Virginia oli vaid 17aastane. Prints Andrew on naise väiteid kategooriliselt eitanud, kuid hiljuti taandus ta avalikkuse eest, põhjuseks katastroofiliseks peetud teleintervjuu, milles ta kaitses sõprust seksikurjategija Epsteiniga. 

Prints Andrew' eksabikaasa Sarah Ferguson (60) andis Araabia Vogue'i intervjuus mõista, et skandaali all kannatab kogu pere. „Kui räägin prints Andrew'st, räägin perest, sest viimased kuus kuud on tüdrukutele ja mulle raske olnud,“ ütleb Fergie'ks kutsutud Yorki hertsoginna, kellel on koos printsiga kaks tütart: printsess Beatrice ja printsess Eugenie.

„Näha nii imelist meest nii hirmsasti kannatamas ... Andrew on kõige parem mees, keda ma tean. On uskumatu, kui palju ta on Suurbritannia hüvanguks teinud, ja kõik see [süüdistus] on rumalus. Nii et räägin perest ja võtan seda väga tõsiselt. Meeste vaimne tervis on tähtis ja seda tuleb rohkem toonitada.“

Samal teemal

03.08.2020
17aastane seksiori paljastas prints Andrew' väidetava fetiši
09.06.2020
SEGASED LOOD: kas prints Andrew on nõustunud FBIga rääkima?
08.06.2020
USA palub, et Briti võimud sunniksid prints Andrew’d tunnistusi andma
16.03.2020
Prints Andrew' süüdistaja räägib Netflixi doksarjas suu puhtaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee