Inimesed

PEOGALERII | Tallinna kuumim ööklubi pani Egiptuse jumalad ja house-muusika fännid ühte patta! 

Anu Saagim, 13. detsember 2019 17:51
Egiptuse pidu ööklubis TeaterFoto: Rene Lutterus
Ajaloolised Egiptuse jumalad ja kaasaegne house-muusika - neil kahel ei tundu esmapilgul küll midagi ühist olevat. Kui liidad sinna juurde veel aga Tallinna kuumima ööklubi Teater ja promogrupeeringu MYTH, saad kokku uue ja tõeliselt populaarse pidudesarja PYRAMID, mis toob igal korral klubkülastajateni ühe silmapaistva Egiptuse jumala ja muusika koorekihi house`i, hip-hop`i ja RnB maailmast.

Just selline peoõhtu meelitas Klubisse Teater erakordselt palju pidulisi, kelleni toodi tõeliselt vaatemänguline meelelahutus.

Salapära, silmapete ja aarded - see oli pidu, mida niipea ei unustata. Mis oleks pidude hooajal veel fantastilisem, kui veeta nädalalõpp koos sõprade ja kolleegidega, seda kvaliteetse show-programmi ja hea muusika saatel.

Klubi Teater aastalõpuprogramm on täis live-esinejaid ja omapäraseid peoõhtuid. Juba täna, 13. detsembril on Klubis Teater toimumas  järjekordne üle võlli peoõhtu, sest uksed avatakse SELLE AASTA VIIMASELE, SUURELE VALLALISTE PEOLE, kus lavale astub hetke kuumim artist SILVIA ILVES!

Samal teemal

22.01.2020
PEOGALERII | Silvia Ilves möllas südasuviselt kuumal Rio karnevalil, nagu homset polekski!
20.12.2019
GALERII | RAJU MÖLL! Näituste messikeskuses toimus Eesti suurim jõulupidu
19.12.2019
PEOGALERII | Selle aasta viimase vallaliste peo tõmbas käima Silvia Ilves
13.12.2019
PILDID | Rein Rannap jõulukontserdist koos Silvia, Oti ja Birgitiga: mu mured ei täitunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee