Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 11. detsember (1)

Astroloog Maria Angel , 10. detsember 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Ära üksinda otsuseid vastu võta, eriti juhul, kui need puudutavad ka teist inimest. Sul oleks vaja tema arvamust ka küsida, temaga koos teemad rahulikult läbi arutada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Töö peaks päris kenasti edenema. Eriti juhul, kui sa ei pea töö tegemiselt ainult toorest füüsilist jõudu rakendama, vaid tuleb ka omajagu ajugümnastikat teha.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Väga hea aeg vaimse töö tegemiseks, eriti siis, kui saad asjale loominguliselt läheneda. Jälgi ainult, et sa oma põhimõtteid teistele peale suruma ei hakkaks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Küllap tuleb tööl analüüsida nii eelneva aja tegevuse tulemusi kui ka tulevikuväljavaateid. On hea aeg aruteludeks kolleegidega, ka suurematel koosolekutel säilitad külma närvi.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Mõnikord tuleb rahaasjad jutuks võtta, kindlalt, neutraalselt ja otsekoheselt. Tekita selline õhkkond, et teine osapool ei saaks vastamisest kõrvale hiilida.

Neitsi
23. august – 22. september

Suudad end kokku võtta juhul, kui pead kuskil sõna võtma või lausa suurema publiku ees esinema. Isegi kui tunned, et sul põlv väriseb, jätad teistele kindla mulje.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kõik inimesed on erinevad, küllap saad nüüd aimu sellest, et ka väga meeldiva inimesega võivad väärtushinnangu sootuks erineda. Kui sa sellega ei lepi, kipud kurvastama.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Suudad käituda vastavalt sellele, millisesse olukorda ja milliste inimeste keskele sa sattud. Kui vaja, oled ametlik ja asjalik, ent võid end väga vabalt tunda.

Ambur
22. november – 21. detsember

Võid kokku sattuda inimestega, kes on sinust nii mõneski mõttes targemad. Ära ole nendega suheldes häbelik ja aupaklik, võta seda kui võimalust neilt midagi õppida.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Ilmselt tuleb tegus päev, mis edusammud sõltuvad suuresti suhtlusoskusest. Isegi kui end väsinuna ja tüdinuna tunned, proovi säilitada hoolivus või vähemasti viisakus.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

On sinu valida, kas lased päeval lihtsalt mööda lennata või kasutad selle asjalikult ära. viimane variant vajab küll pingutamist, ent see on igati vaeva väärt.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kui infot või nõuannet vajad, tasub esmalt ringi vaadata internetis ja raamaturiiulis. Küsimusi hakka esitama siis, kui end taustainfoga kurssi oled viinud.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Ambur! Algaval aastal tasub julgelt tööd murda – sinu tegevust saadab suure tõenäosusega edu. On palju asjaajamist, planeerimist, ringisõitmist. Armuasjus on võimalusi palju, aga sa pead oskama neid hinnata. Vastasel korral lased soodsad hetked mööda mõistmata, et ega need tagasi ei tule.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee