Inimesed

Lennujaamas kokku kukkunud 21aastane räpitäht suri (6)

Toimetas Triin Tael, 9. detsember 2019 10:25
Juice Wrld tänavu mais Las Vegases Billboardi muusikaauhindade jagamisel. Foto: AFP/Scanpix
USA räppar Juice Wrld suri Chicago Midway lennujaamas ootamatu haigushoo tagajärjel. Ta oli alles eelmisel esmaspäeval 21aastaseks saanud. 

Iltalehti teatel varises augustis Soomes esinenud Juice Wrld (õige nimi Jarad Anthony Higgins) Chicago lennujaama fuajees kokku ja tema suust voolas verd. Äsja Californiast saabunud noor räpitäht toimetati haiglasse ja oli veel kiirabiautos teadvusel, kuid suri varsti pärast haiglasse jõudmist. Surma põhjus on veel lahtine.

New York Posti teatel vahistati kaks Juice'i turvameest seoses tulirelva ebaseadusliku kandmisega. Räppar oli lennujaamas olnud ligi tosinapealise kaaskonnaga. Ihukaitsjatel oli küll Illinois' osariigis kehtiv relvaluba, kuid selle alusel ei tohtinud tulirelvi lennujaama tuua. Muud kontrabandi räpistaari kaaskonnalt ei leitud.

Räppartist tõusis mullu areenile palaga "Lucid Dreams", mille aluseks on Stingi hitt "Shape of My Heart" (1993). Juice Wrldi laulu Spotifyst kuulatud ligi miljard korda. Tõusev täht astus üles ka teiste artistide, näiteks Travis Scotti ja Future' plaatidel.

Samal teemal

28.05.2020
21aastane tõusev räpitäht Houdini lasti maha
24.01.2020
21aastase räpistaari tappis kangete valuvaigistite üledoos
10.12.2019
Noore räpistaari dramaatilise surma kohta tuli uut infot
18.06.2019
Tapetud räppari XXXTentacioni sõbrale (16) tulistati kuul pähe