Inimesed

JÄLLE! Miss Universumi konferansjee tegi järjekordse piinliku prohmaka (1)

Toimetas Triin Tael, 9. detsember 2019 10:04
Õhtujuht Steve Harvey intervjueerimas Lõuna-Aafrika missi Zozibini Tunzit, kes kuulutati lõpuks Miss Universumiks. Foto: AFP/Scanpix
2015. aasta "Miss Universumil" puhkes üüratu skandaal: õhtujuht Steve Harvey kuulutas võitjana välja vale neiu. Staažikas konferansjee vääratas ka tänavu, kuid mitte enda süü läbi.

2015. aasta detsembris sai Miss Colombia kanda Miss Universumi krooni vaid minuti jagu - seejärel pidi ta selle loovutama tegelikule võitjale, Filipiinide iluduskuningannale.  "See oli minu viga," kinnitas Steve Harvey ja demonstreeris kaamera poole paberilehte, millelt ta oli tulemuse ette lugenud. "Siin on kõik õigesti kirjas. See oli minu viga."

Tänavu tekkis Harveyl segadus rahvariiete vooru võitjat kuulutades. Ta hõikas välja, et tiitel läks Filipiinidele, ekraanil näidati ka Filipiini esindaja uhket kostüümi. Kuid laval olev neiu oli sunnitud talle märkuse tegema, et ta on pärit Malaisiast, mitte Filipiinidelt. Konferansjee ütles enda õigustuseks, et Filipiinide nime oli talle näidatud teleprompterist. 

Lõpuks selgus, et Harveyl oli siiski õigus olnud. Võistluse esindaja seletas oma avalduses, et kostüümivooru võitis tõesti Filipiinide esindaja Gazini Ganados, keda fotol näidati. Miss Malaisia Shweta Sekhoni etteaste olnud lisa-atraktsioon. "Miss Sekhonil polnud aimu, et me kuulutame Filipiinid esmalt välja," vahendab New York Post.

Samal teemal

15.12.2019
Miss Maailmaks valiti tõmmu Jamaica kaunitar, kes laulab kui Whitney Houston
09.12.2019
Missivõistluse skandaalid: esimene lesbikandidaat ja õhtujuhi prohmakas
19.01.2016
VIDEO | Minuti Miss Universumi tiitlit kandnud neiu fopaa korraldanud õhtujuhile: õpi lugema!
02.01.2016
Alandatud missile pakutakse pornotööd