Inimesed

PARTNERID NII ELUS KUI KA TÖÖL: Kaili Viidas ja Ott Kilusk tõid lasteni lood (hull)julgusest ja vaprusest

Kaili Viidas ja Ott Kilusk: „Julge saab ainult siis olla, kui oled hoitud.“ 

Katrin Helend-Aaviku, 9. detsember 2019 00:01
VAPRAD JA HOITUD: Kaili Viidas tõi äsja lavale oma elukaaslase Ott Kiluski kirjutatud loo, mis NUKU teatri laval kannab pealkirja „Vapruse värinad“. „Kahekesi koos toimetades ja teineteist toetades on meil ülesanded võrdsed,“ leiavad mõlemad, et töö ja isikliku elu ühendamine pole neile raske.Foto: Martin Ahven
„Kõrvalt võib meie kiires rattas elu näida päris hullumeelse kübaratrikina. Sõbrad ja pere imestavad ja vaatavad meid vahel kaastundva pilguga – kuidas te kõike väikeste laste kõrvalt jõuate, kuidas te jaksate? Aus vastus on see, et tegelikult ei jaksagi. Aga kahekesi koos toimetades ja teineteist toetades on meil ülesanded võrdsed. Julge saab ainult siis olla, kui oled hoitud,“ räägib Kaili Viidas, kes tõi äsja lavale oma elukaaslase Ott Kiluski kirjutatud loo, mis NUKU teatri laval kannab pealkirja „Vapruse värinad“.

See, kuidas Kaili prooviperioodil iga päev kodu-Pärnu ja Tallinna vahet sõitis, nähes Otti ja nende kolme väikest tütart ainult varahommikul ja hilisõhtul, tundub kõrvaltvaatajale tõepoolest olevat kui kübaratrikk. Omamoodi julgustükk ka. Niisamuti Oti jaoks, kelle õlul oli sel ajal kogu kodune majapidamine.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.06.2019
Juubelilaulupeo lavastajal Kaili Viidasel on vahva hobi. Vaata, mis see on!
12.03.2019
GALERII | Raadioteatri 91. sünnipäeval esietendus otseülekandes Ott Kiluski „Kusti“
13.08.2018
Mummuliste nõude armastuslugu: lavastaja-näitleja Kaili Viidase eriline hobi täidab kõik riiulid
06.06.2018
GALERII | „Tsaar Saltaani“ esietendus Tartus: vana kesta seest leitakse üles noor inimene