Inimesed

Soome ralliässa ekspruut demonstreerib uut luksuslikku korterit (2)

Toimetas Triin Tael, 6. detsember 2019, 14:56
Maisa TorppaFoto: @maisatorppa/Instagram
Endine Soome reality-täht Maisa Torppa, kes läks hiljuti skandaali saatel lahku ralliäss Jari-Matti Latvalast, näitab sotsiaalmeedias oma uut kaunist elamist.

"Uus kodu ning asju sätitakse ja riputatakse üles endiselt armastusega," kirjutab Torppa, kelle sisustusteemaline konto kannabki tõlkes pealkirja "Armastusega üles riputatud". "Head iseseisvuspäeva kõigile!" Hashtag'iks märkis Maisa "halfismine" ehk "pool on minu". Varem on Maisa avaldanud sealsamas ohtralt fotosid enda ja Latvala ühisest kodust, mis oli samuti heledates toonides. 

Torppa ja Latvala skandaal sai alguse sügise hakul, kui Soome kõmuleht Seiska väitis, et ralliässa kihlatu on teda juba pool aastat ühe Soome IT-firma juhiga petnud. Armuke olla Maisaga tutvunud kevadel Lapimaal. Tõestuseks salasuhtest avaldas Seiska fotod, kus Torppa pärast firmajuhi ridaelamus veedetud ööd tema BMWsse istus. 

Oktoobris teatas Latvala kihluse purunemisest, vähem kui kuu hiljem kinnitas Maisa ajakirja Me Naiset intervjuus, et tal on sellsama Mikko-nimelise mehega nüüd suhe, ent see olevat saanud alguse alles pärast kihluse purunemist. Mikko olnud tema hea sõber, kes olnud talle raskel ajal toeks.

Maisa andis mõista, et tema ja Latvala armulugu purunes hoopis ralliässa enese inetu käitumise tõttu - Latvala oli ta raseduse katkemisega üksi jätnud ning olnud süüdi teisteski patustustes. "Sain meie ühisel reisil teada asju, mida ma poleks Jari-Mattist eales uskunud. Mu usaldus purunes põrmuks."

Samal teemal

12. november 2019, 13:31
FOTO | Rallimaailma kuulsaima naise reisipilt jätab fantaasiale vähe ruumi
7. november 2019, 10:41
Soome ralliässa ekspruut kinnitab suhet uue mehega
14. oktoober 2019, 13:44
MIDAGI UUT! Soome rallistaarile väidetavalt sarvi teinud naine: mingit petmist pole olnud, armastame teineteist nii palju, et otsustasime lahku minna
10. oktoober 2019, 11:57
Soome ralliässa peredraama sai kurva, kuid oodatud lõpplahenduse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee