Inimesed

Näitlejanna pere oleks äärepealt vingugaasimürgitusse surnud 

Toimetas Triin Tael, 5. detsember 2019 10:11
Anna FarisFoto: Reuters/Scanpix
Tänavused tänupühad võinuksid Hollywoodi näitlejannale Anna Farisele elu viimasteks jääda - tema pere tabas vingugaasimürgitus.

43aastane näitlejanna veetis tänupühad Californias Tahoe järve äärses üürimajas 13pealises seltskonnas. Mitmed seltskonna liikmed tundsid iiveldust, kuid pidasid seda kõrguse süüks, vahendab ajakiri People. Kaks külalist sõitis haiglasse, kus nende halva enesetunde süüks osutus vingugaas. Seejärel saadeti päästeteenistus ülejäänud 11 külalise seisukorda uurima.

Ilmnes, et üürimajas oli lubatud vingugaasitase kuuekordistunud - isegi kui aknad ja uksed olid õhutamiseks lahti tehtud. Pidulistele anti esmaabi, veel kaks külalist viidi haiglasse. 

Chris Pratti eksabikaasa ja poja ema Faris avaldab Twitteris kohalikele tuletõrjujatele tänu - "meid päästeti vingugaasi käest". "Lugu on tobedalt dramaatiline, kuid tunnen, et mul on väga vedanud."

"Saame tänutundega teatada, et see pühadekatastroof õnnestus ära hoida," seisab kohaliku tuletõrjeülema Mike Schwartzi avalduses. Ta soovitab nii kodus kui reisil alati suitsualarme kontrollida ning reisi peale igaks juhuks isikliku vingugaasidetektori kaasa võtta. 

Samal teemal

04.03.2020
VÕIGAS: Hollywoodi tähe uue filmi võtteplatsilt leiti jäätunud laibad
10.06.2019
Chris Pratt abiellus Arnold Schwarzeneggeri tütrega
03.10.2018
LIIGA KÕHN! Näitlejanna kustutas kommentaatorite pahameele tõttu oma trussikupildi
17.08.2017
Anna Faris andis mõista, et abikaasa Chris Pratt ei toetanud teda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee