Laura Põldvere plaadiesitlus albumile “9 elu”.Foto: Stanislav Moshkov
Anu Saagim 4. detsember 2019 15:03
Laura Põldvere avaldas 3. detsembril üheksanda täispika albumi “9 elu”, mis räägib loo tema erinevatest eluetappidest pop-muusikas. Siit leiab lugusid eneseleidmisest, arengust ja unistuste poole pürgimisest. Heaks näiteks on ka lauljatari loobumine senistest koostööpartneritest ning pikaaegne unistus teha muusikat väljaspool Eestit, mis ongi teoks saamas.

Plaadiesitlusel sai kuulda mitmeid uuel albumil kõlavaid lugusid ning koos Lauraga astus laval üles ka duetipartner Koit Toome ning Eesti Laulu loo autor Jan Hyöty.

Plaadiesitluskontserdile eelnes performace Fotografiska näitusesaalis, kus igas ruumis kõlas mõni Laura lugu ning ruumide vahel jalutasid kaunid modellid Laura kuulsates ja imelistes kleitides.

Laura Põldvere plaadiesitlus albumile “9 elu”. Sünne Valtri koos tütrega. Foto: Stanislav Moshkov

Laurat saabusid uue albumi puhul õnnitlema nii produtsendid Soomest, kui ka Rootsist ja loomulikult sõbrad ja muusikud Eestist. Teiste seas ka Eesti Laulu konkurent Sünne Valtri koos tütrega, Trafficu laulja Silver Laas, Grete Paia, Juss Haasma ja mitmed teised.

Laura muusikat avaldab nüüdsest Soome-Rootsi produtsentide hallatav kirjastus Sugarhouse Publishing, mille põhiliseks müügisuunaks lisaks Skandinaaviale on ka Aasia turud. Uuelt albumilt leiab hetkega rahva südamesse rännanud dueti “Segamini maailm” ning ka Eesti Laulu poolfinaali jõudnud loo “Break Me”.

Vaata pilte!