Inimesed

PILDIGALERII | Laura Põldvere kirglik plaadiesitluskontsert koos Koit Toome ja Jan Hyötyga 

Anu Saagim, 4. detsember 2019 15:03
Laura Põldvere plaadiesitlus albumile “9 elu”.Foto: Stanislav Moshkov
Laura Põldvere avaldas 3. detsembril üheksanda täispika albumi “9 elu”, mis räägib loo tema erinevatest eluetappidest pop-muusikas. Siit leiab lugusid eneseleidmisest, arengust ja unistuste poole pürgimisest. Heaks näiteks on ka lauljatari loobumine senistest koostööpartneritest ning pikaaegne unistus teha muusikat väljaspool Eestit, mis ongi teoks saamas.

Plaadiesitlusel sai kuulda mitmeid uuel albumil kõlavaid lugusid ning koos Lauraga astus laval üles ka duetipartner Koit Toome ning Eesti Laulu loo autor Jan Hyöty.

Plaadiesitluskontserdile eelnes performace Fotografiska näitusesaalis, kus igas ruumis kõlas mõni Laura lugu ning ruumide vahel jalutasid kaunid modellid Laura kuulsates ja imelistes kleitides.

Laura Põldvere plaadiesitlus albumile “9 elu”. Sünne Valtri koos tütrega. Foto: Stanislav Moshkov

Laurat saabusid uue albumi puhul õnnitlema nii produtsendid Soomest, kui ka Rootsist ja loomulikult sõbrad ja muusikud Eestist. Teiste seas ka Eesti Laulu konkurent Sünne Valtri koos tütrega, Trafficu laulja Silver Laas, Grete Paia, Juss Haasma ja mitmed teised.

Laura muusikat avaldab nüüdsest Soome-Rootsi produtsentide hallatav kirjastus Sugarhouse Publishing, mille põhiliseks müügisuunaks lisaks Skandinaaviale on ka Aasia turud. Uuelt albumilt leiab hetkega rahva südamesse rännanud dueti “Segamini maailm” ning ka Eesti Laulu poolfinaali jõudnud loo “Break Me”.

Vaata pilte!

Samal teemal

09.08.2020
Mornas läheb elu põnevaks! Telesarjaga „Õnne 13“ liituvad uued tegelased
31.00.2020
Tervisega kimpus Laura Põldvere: mu esinemisreis Fääri saartele oli paar päeva enne sõitu küsimärgi all
24.00.2020
Kiiret paranemist: Laura Põldvere peab nädalavahetuse haiglas veetma
09.11.2019
GALERII | Laura Nestor esitles omamoodi fotokalendrit aastaks 2020