Elton JohnFoto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 4. detsember 2019 13:02
Elton John käitus esmaspäeval Sydneys maandudes tõelise diivana: ta viskas enam kui 2000 eurot maksva Gucci reisikoti lennukist välja. 

72aastane laulja ei vaevunud kalli kotiga eralennukist trepist alla laskuma, vaid viskas koti müraki asfaldile ja sammus ise teda ootava Audi Q7 poole. Üks Eltoni kaaskondlane võttis koti maast ja pani selle auto pagasiruumi, vahendab Iltalehti. Seejärel sõitis seltskond lennuväljalt minema.

Värvikalt käitus Elton ka laupäevasel Perthi kontserdil. Märganud, et turvamehed üht naist saalist välja talutavad, sõimas laulja neid roppude sõnadega ja käskis naise lahti lasta. Mehed mõistagi kuuletusid superstaarile.  Paljud publiku liikmed plaksutasid ja hõiskasid, kuid mõnigi oli laulja keelepruugist jahmunud. Järgmise pala ajal palus Elton oma sõnade eest vabandust - ta võtvat asju liiga südamesse.

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Peter 4. detsember 2019 20:45
Nii juhtub, kui inimene saab vanaks ja elumõte kustub. Siis jääb veel ainult kirumine. truvamehed olid lihtsalt töötajad, kes tegid oma tööd. Neid sõimata ja per-e saata, see ei ole väärikas käitumine. Näitab suhtumist "tööinimesse".
emand 4. detsember 2019 20:12
john on lihtsalt tülgastav piitrike
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS