Maia VahtramäeFoto: Kalev Lilleorg
Kroonika 3. detsember 2019 21:33
Internetis levivad fotod alasti naiskuulsustest, kes on pornograafilistes poosides. Tegu pole päris piltidega, vaid läbi fototöötluse loodud kujutistega, kus leitavad nii Piret Järvis, Lenna Kuurmaa, Getter Jaani, Laura Põldvere kui teised tuntud Eesti naised.

Ansambli Põhja-Tallinna solistina tuntuks saanud Maia Vahtramäe sõnas, et kavatseb sellega seoses oma juristiga ühendust võtta. „Nagu eeldada võib, ei olnud ma sellisest asjast isegi mitte teadlik. Praegu magama minnes sellest lugedes võttis see kiri ikka seest korra õõnsaks küll,“ kirjutas Vahtramäe omalt poolt kommentaariks.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

Maia ärge seda kunagi tehke, et riided heidatate siin internetis. 4. detsember 2019 10:01
Pole ju hullu. Eks kuulsused ju ise võtavad ennast alasti ja poseerivad siin internetis. Pole ju siis midagi parata, kui satuvad ka nende hulka need inimesed, kes seda pole kunagi teinud. Kuulsused ise soosivad seda siin internetis ja lasevad pildistada ennast alasti.
Sensatsioon³ 4. detsember 2019 09:55
Ilma selle artiklita poleks mul aimugi olnud, kes on Maia Vahtramäe. Kas need "aktifotod" peale kumminaiste kargajate kedagi muud üldse huvitavdki?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS