Eesti Laul 2020 võistluslugu "Unistustes" esitlus Lounge Deja Vu`sFoto: Rene Lutterus
Anu Saagim 3. detsember 2019 16:10
Pisarate meri! Tõeliselt siira sõnumi ja videoga Eesti Laul 2020 võistluslugu "Unistustes" tõi Mariliis Jõgeva singliesitlusel külalistele pisarad silma.

Õhtu jätkus advendipühadele igati kohase kontserdiga. Singliesitlusega kaasa antud mõttekild sobib nii advendiaega, kui ka igasse tavalisse päeva - märka ja aita teisi, headusel on komme edasi kanduda. 

Värske skandaal seljataha jäetud, ootas Eesti Laul 2020 osaleja Mariliis Jõgeva enda lähedasi ja sõpru pühapäeval esimese advendi puhul endaga Lounge Deja Vu'sse, kus toimus Mariliisi võistlusloo "Unistustes" singliesitlus. Üheskoos vaadati ära värske muusikavideo ja õhtu veedeti akustilise kontsertõhtu saatel.

Palava aplausi saatel tuli esitlusele rohkem kui üks kord ka võistluslugu ise.

Pärast esitlust sai Mariliis sõpradega muljetada. Vaid mõned tunnid enne esitlust käis Mariliis külas raadiol SkyPlus, kus koos Soovika saatejuhi Aili Sturega veedeti meeleolukad eetritunnid. Nii pole imestada, et kui õhtul oli aeg koos saatejuhiga pildile hüpata, sai jäädvustatud ka lõbus klõps, kus lauljatar saatejuhi süles.

Jääb üle vaid loota, et just sama soojalt hoiame me kõiki enda kõrval, et jõuluajal saaks headus ja soojus kanduda üle kogu Eesti. Meie soovime Mariliisile tema võistluslooga igatahes edu ja jääme suure huviga ootama Eesti Laul 2020 poolfinaale, mis leiavad aset juba veebruaris!

Vaata meeleolukat pildigaleriid!

Eesti Laul 2020 võistluslugu "Unistustes" esitlus Lounge Deja Vu`s Foto: Rene Lutterus