Foto: facebook.com/tv3eesti
Toimetas Terttu Jazepov 2. detsember 2019 11:44
Pühapäeval tervitas TV3 vaatajaid uus logo, mis on vaatajad kahte leeri jaganud: mõned leiavad, et see on hea värskendus, teised arvavad, et kanal võiks siiski vana logo tagasi tuua.

"Nagu kummuli olev lapse joonistatud kajakas," kirjutab üks vaataja Facebookis. "Nagu kokku löödud kannikad," arvab teine. Mitmed on teinud ka märkuse, et see näeb välja nagu kummuli kukkunud McDonald'si logo.

Siiski on kommentaaride seas ka kiitusi. "Mulle meeldib. Väga stiilne see uus logo ja kogu graafika," leiab üks TV3 vaataja. "Ma ei vaata kanalit logo järgi vaid saadete pärast. See logo mind üldse ei kõiguta," lisab teine.

TV3 kommunikatsioonijuht Kadi Poll selgitab, et uus logo ja eetrigraafika on nii Eesti, Läti kui ka Leedu TV3 kanalil. "Detsembris toimub kõikides Balti riikides All Media Baltics toodete rebranding, mille käigus liideti meie kõik senised kaubamärgid Baltikumi mõjukaima ja armastatuima meediabrändi TV3 alla."

"Tegemist on osaga suuremast muutusest, mille raames AMB tahab rohkem siduda oma kaubamärke TV3ga," ütleb Poll. Loe täpsemalt SIIT.